Nosite spravnu podprdu?

Príspevok v téme: Nosite spravnu podprdu?
UNIQUE

Rozhodla som sa zalozit novu temu o podprsenkách ,lebo stale citam len o nejakých tabletkach ,silikónoch a podobných zdraviu skodlivych technik za ktorými sa zenieme s cielom :mat vacsie prsia.Malo kto si vsak uvedomi ze obrovsky rozdiel a to aj u malých prs dokaze spravna podprsenka.Takze baby piste o svojich skusenosiach,80 percent zien nosi nevhodnu velkost ,kupuju sa vacsie obvody a mensie kosiky,prsia vypadavaju von ,obvod je volny prsia nema co drzat a funguju ako take priklopky na zakrytie bradavok a nie na na spravne drzanie ktore vytvori pekny dekolt a je jedno ci su prsia uplne male alebo velike.Budte radi za to co mate a nemusite podstupovat zvacsenia ci zmensenia :spravna podprsenka vycaruje nadherne pria a to nemusi byt ani push upka,ja som si cely zivot myslela ze mam ACKA a moja spravna podprsenka je 60 D :d A to ich mam malicke.Takze diskutujte a neminajte prachy na tabletky kupte si krasne sexy podprdy ,naucte sa vediet nosit prsa a budete kraaaaaaaaaaaaaaasne

Sejla

Laura36, lenže to D na obvode 60 nie je rovnako veľké ako D na obvode 70. Tie písmená na košíkoch označujú mieru zvačšenia, nie sú univerzálne, ale aplikované na konkrétnu veľkosť obvodu.

laura36

60 D ? smiem sa spytat, mas silikony? neviem si ani len predstavit taky uzky driek, ako 10 rocne dievca a k tomu kosicky D...ja kupujem 70 D a to byva casto problem...

UNIQUE

tak mi povedzte kde v akom obchode,ja zijem v Ba a tak by ma zaujimalo v ktorom obchode so spodnym pradlom maju 60D?Bola som v HULA SHOPE male podprsenky ani nemali tak asi viem o com hovorim.Hovoril tu niekto o cinanoch ?ja myslim ze nie ...Ja si objednavam podprsenky FREYA a tie tu nedostat na celom slovensku v mojej velkosti.

rewka

Unique:

to je blbost, ze u nas nedostat 60D, staci ist do hociktorého obchodu, ktory sa specializuje na spodne pradlo.
Jasne, ze u cinanoch taku velkost nezozenies :).

UNIQUE

Presne tak ,cely zivot som nosila to co bolo bezne dostat to co som si odskusala narychlo v kabinke co mi akoze sedelo.Vacsinou som odniesla 70-75 A a ked som si ju znovu obliekla doma ,nehovoriac po tyzdni nosenia vytahany obvod ,ramienka mi padali ,bola som na nervy,ked si prestavim jak som v nej vyzerala ked som sa vyzliekla u doktora alebo tak ako mi nesedelo tricko ,ako mi predavacky nutili v hula sope drahe 100 eurove podprsenky ktore mi absolutne nesedeli a myslela som si ze to tak ma byt lebo ine neboli tak som si ich kupila,tak som zacala po tom patrat.Bohuzial u nas 60 D nedostat,v CR je to uz lepsie ,tak si objednavam cez ich e-shopy.Samozrejme nie kazda 60 D sadne zavisi aj od tvaru prs,a tak jednoducho skusam a ked nesadne vratim,inak sadi mi aj 65 B to uz lahsie dostat aj u nas,to je vlastne to iste ako 60 D

Sejla

A to kde dostat taku podprsenku, že 60D? Problém vidím v obchodoch, pretože častokrát objednajú kolekciu jedného modelu, kde sa nachádzajú všetky veľkosti v rovnakom množstve a tie veľkosti (zväčša menší obvod s väčšími košikmi) sú hneď vypredané a obchod sa snaží predať aj tie ostatné veľkosti, prípadne aj v zľave, ale o to viac to ženy zaujme aj keď podprsenka nesedí úplne tak, ako by mala.