Ako na vás pôsobí tzv. útle žieňa?

Príspevok v téme: Ako na vás pôsobí tzv. útle žieňa?
kola

ahojky ahojky, chcen sa spýtať či sú podľa vás príťažlivé drobné ženy, teda, všetky ženy sú svojím sbôsobom príťažlivé, ale myslím tým či to nie sú pre vás skôr len také dievčatká. Nemyslím teraz malé a prisebe baby, ale povedzme že útle plecia, štíhly pás, detská tvár, veľké oči a pod. Lebo keď si tak občas všímam tie pekné babizne s dlhými nohami 175 centimetrové, 60 kilové, hovorím si, toto sú ženy a nie ja, taký krpec, čo sa stráca v dave :D tak neviem, povedzte mi nato niečo. Nemám depku ani komplexy, len by ma zaujímalo čo vám ide hlavou, keď stretnete také nejaké drobné žieňa :) neviem do akeh kategórie to mám hodiť, tak to šupnem do tých osobných problémov :D vďaka a pekný deň!

kikarika1

pesimista

"skôr" sa používa na vyjadrenie niečoho, čo nie je striktne tak (nie je to pravidlo...), v závere môjho predchádzajúceho príspevku som to vyjadrila (podľa mňa) jednoznačne a zrozumiteľne

A-pesimista

kikarika1 myslim, ze muz si vsimne v dave zenu, ktora je pre neho pritazliva. a to utle zeny mozu byt bezproblemov. a mnoho muzov ma rado utle zeny.

kikarika1

cindy

to je tvoj pohľad na vec, na základe zlých "skúseností", čo ma nesmierne mrzí...(veľakrát "hvízdajú" práve tí muži, ktorý žene nesiahajú svojou krásou ani po päty - radšej keby sa práve takíto uvedomili)

útle žieňa si taktiež myslí (ale o vyšších ženách), že tie to majú v živote ľahšie...v dave sú viditeľnejšie, skôr si muž všimne dlhonohú vyššiu babu, než krátkonohú nízku žienku

myslím, že je to len o tom, čo sa niekomu páči a čo nie...

Cindy353

podla mna utle zeny maju lahsi zivot. maju sice menej moznosti, ale skor sa vydaju atd. a maju normalny zivot.
nepreberaju 20 rokov ako zeny ktore su atraktivnejsie, ale tym padom maju aj viac zlych skusenosti a psychickych sramov

ja mam s opatkami 185 cm,dlhe blond vlasy po pas, chlapi po mne odmalicka hvizdali a mali nemiestne poznamky, ako tinedzerke mi to moc vadilo, potom som si to uzivala, ale neratam tie facky a znasilnenia.. :-( na starobu neviem co budem robit, lebo ked je zena roky rokuce zvyknuta na obdiv chlapov, v starobe to bude mat velmi tazke :-(

Mišo26

a ono veta "keď stretnete drobné žieňa" ale ako ho v tom dave spoznať že ide o dospelú aj keď dievčensky vyzerajúcu ženu. Lebo tie dnešne puberťačky sa tak rozkysli a chodia také zmaľované že vyzerajú oveľa staršie ako dnešné 35 či 40 ročné ženy. Skutočne mám pocit že dnes 16 ročná baba vyzerá na 30 a 40 ročná na 25 :-) Síce ako ktorá :-D

Mišo26

ja si pod pojmom útle žieňa predstavím s výškou do 160cm, chudšie či sťíhle, s malými prsiami a riťkou, a dievčensky vyzerajúcou tváričkou. Také nežné víly :-D
no určite je to krajšie vyzerajúca babenka ako taká 185 cm drabina s nadváhou :-D

A-pesimista

Zvonodrozd preco LEN 177? ja mam 178 a myslim, ze na chlapa je to este relativne priemerna vyska.

utle vnimam rovnako ako tie nie celkom utle. mam rad stihle az priemerne zeny, vyska do tych mojich 178 a moze byt kludne aj vyssia. skor sa mi nepacia tie pri tele.

havranisko

niekomu sa pacia a niekomu nie. Kolko ludi, tolko chuti. To ako keby si sa pytala, ze ci sa nam muzom pacia viac stihle baby s malymi prsami alebo kypre baby s velkymi prsami. Mam jedneho kamosa ktory je vysoky cca 183cm a mam za frajerku malu tucnu babenku co meria cca 150 cm. On fesak na ktoreho baby letia a za frajerku ma taku nic moc. Ani nie v tom, ze je nizka ale v tych proporciach. Proste on stihly sportovy typ a ona buchta. Kde je tam laska asi skor v povahe nez vo vyzore. A nehanbi sa za nu, drzia sa za ruky ked idu po meste. Proste ten chalan je do nej tak buchnuty ze ho len malokto chape. A neboj nie je ona z bohatej rodiny, aby sisi nemyslela, ze preto.

kikarika1

kola

ja som tiež útla a štíhla, meriam len 165 cm, v tvári som stále ešte len také dievčatko (a to mám už 34 rokov), kukadlá mám čierne ako čert...hovorí sa: čo je malé, to je pekné :))

myslím, že každému mužovi sa páči iný typ ženy a taktiež je to aj s nami ženami tak...verím, že sa páčiš rovnako vysokým aj nízkym mužom, stačí si len vybrať toho správneho :)))