Stratené panenstvo?

Príspevok v téme: Stratené panenstvo?
DennyWorld

Prajem pekný večer. Neviem, či s týmto idem do správnej kategórie, ale tak... Mám 15 rokov. Oficialne som panna. Už 4 roky jazdím na koní (žiadny dvojzmysel, proste jazdecstvo) . Nedávno pri jazdení ( parkúr ) som zle doskočila a dosť silno si narazila to dole.. ( neviem ako to nazvať, vagína, pošva.. to je jedno ) Prišla som domov v bolestiach, trocha som krvácala. O týždeň nato som sedela na ťažnom koní ( široký a mohutný chrbát ) a cítila som takú miernejšiu bolesť. Dokonca aj na internete som sa dočítala, že je možné prísť takto o pannenstvo, no nie som si istá. Prosím vás, žiadne hlúpe narážky ani nič pod... Podľa vás je to možné?

laurora

Samozrejme, ze je to mozne, hlavne ak jazdis na koni. Ale nie je to nic nebezne. Dievca si moze roztrhnut panensku blanu aj pri obycajnom cviceni v skole, ci doma, pri manipulacii s tamponmi, alebo ako ty, pri jazde na koni. No o skutocne panenstvo prides az ked budes mat skutocny sex s chlapcom, takze sa nemusis bat, nic radikalne sa nestalo :)

wreck

nie, nie je to mozne. pannou zostanes dovtedy, kym do seba po prvykrat pustis skutocny penis.

panna -y panien ž.

1. žena bez pohlavnej skúsenosti

(Krátky slovník slovenského jazyka, 2003)