Trápi ma svedomie

Príspevok v téme: Trápi ma svedomie
vosatko

oslavovali sme a prespala som u známeho na byte, dokonca s ním v posteli.. kamaráti a kamarátky ma nechceli pustiť samú v noci domov, mali sme aj čosi vypité, dosť som protestovala, ale presvedčili ma, že to priateľovi vysvetlia a tak som ostala.. nič sa nestalo, zaspali sme, ale ráno bolo vidno, že tomu kamarátovi sa moja prítomnosť páči, občas ma objímal, staral sa o mňa, niekoľkokrát mi dal pusu na vlasy..nebol ofenzívny, ale ani mu moja prítomnosť zjavne nebola ľahostajná..priateľovi som povedala, že som u neho spala a pochopil to, že to bolo lepšie, ako ísť v noci sama domov.. avšak nepovedala som mu o tom, že to bolo v jednej posteli ani o tom, čo robil..ja som mu na to nereagovala, kašľala som na jeho snahy a teraz ma to trápi..asi som mala hneď v tej chvíli odísť, ale únava vyhrala a bolo mi to jedno lebo som vedela, že ma na nič nezlomí..som sviňa? :-/

Loreta

Tiez mi je divne preco si musela akurat spat v jednej posteli s nim. Nehovor priatelovi nic, len ak by sa veci prevalili von od niekoho, tak mu to vysvetli, ale pochybujem, ze ti uveri, ze sa nic nestalo, aj ked sa nestalo. Treba sa divat na ved aj z druhej strany, ze ci by sa tebe pacilo, ak by kamoska tvojho priatela ho nechala prespat vo svojej izbe a este aj spolocne v jednej posteli. Hladila by ho a pusinkovala. Pacilo by sa ti to? Myslim, ze nie, tak sa viac takto nechovaj.

MultiLevel

Neverim, ze sa nedalo inde spat, LEN u neho v posteli :D ale okej, nic sa nestalo a teda ta nema preco trapit svedomie. Ja by som to nevesala priatelovi na nos, zahrnie ta presne otazkami, ktore napadli mna - preco si preboha nespala inde?!??! :D :D vzdy je nejaka moznost...
Kasli na vycitky svedomia, ked si nic zle neurobila. Tomu chlapcovi ocucavacovi, pokial ta stale este otravuje, vysvetli, ze mas vztah a nic to pre teba neznamenalo. Navyse, ked ta objimal a daval pusinky, mohla si mu nieco povedat :D Snad sa nenecham niekym pusinkovat, ci po vlasoch, alebo po cele, alebo pre mna za mna aj po uchu, ked mi to je neprijemne.... :)

vosatko

Jasne, nepacilo by sa mi to, a nie ina moznost nebola, je to studentsky byt a take vymozenosti ako gauce alebo dalsie priestory na spanie tam teda nie su..

Svedomie ma trapi preto ze som na to mala kaslat a ist radsej domov.. a ano to som si uz uvedomila a nabuduce sa nedam ukecat

miki24

veď je to v pohode. samozrejme v každom vzťahu by mala byť dôvera, ale napriek tomu si myslím, že partneri by si nemali hovoriť úplne všetko, lebo nikdy nevieš čo kedy bude použité proti tebe a tak by si k tomu mala pristupovať, pokiaľ sa nič vážne z tvojho pohľadu nestalo a nedozvie sa od iných tak OK. niekedy aj neprimeraná úprimnosť škodí.

doubledog

rozdiel to samozrejme je.
podstatne je, ze ani tebe by sa nepacilo, ak by to bolo naopak.
urcite bola aj ina moznost ako spat velka neho, snad ma doma aj nejaky gauc alebo nieco ine, na com sa da spat.

WWX

..no, úplná pohodička to nie je, keď ju trápi svedomie....
..pozri, nespali ste spolu, a ak naozaj miluješ priateľa, určite mu to nehovor..síce možno Tebe by sa na duši uľavilo, ale jeho by to poznačilo navždy, a aj váš vzťah, ktorý by sa možno kvôli tomu i rozpadol...
Ty si si to uvedomila, druhý krát by si to však už nemala dopustiť....
A sviňa si určite neni :-)

vosatko

Zeny dakujem za povzbudenie :)

Doubledog, tak zas je rozdiel v tom ci by to skusal on na nu alebo ona na neho..ja som tiez nic neskusala na nikoho..moja chyba je akurat tak to ze som tej situacii nepredisla a to ma aj mrzi..