Zachvat

Príspevok v téme: Zachvat
Anabela

Ahojte, pred par dnami som prezila zachvat, myslime, ze to bol zachvat uzkosti...nevieme to presne. Zacala som plakat, nevedela som dychat, oblieval ma pot, busilo mi srdce ,necitila som si telo a nakoniec to skoncilo triaskou a viac si nepamatam, zobudila som sa o par hodin. Udiala sa nam v rodine velmi zla vec, pravdepodobne som to nezvladla...ked som sa zobudila zvieralo ma na lavej strane hrudnika a teraz sa to obcas opakuje s tym, ze ma boli na hrudniku, zrychli sa mi tep aj dychanie. Mam strach ze som si nieco sposobila a tiez mam strach ze sa opat ten zachvat dostavi. Je pravda, ze som nezvladla krizovu situaciu, no po rozhovore s rodin. prislusnikom, som pochopila suvislosti a upokojila som sa. No teraz, pokial si nelahnem a nepredycham to, neviem fungovat. Nechcem brat lieky...poradte mi prosim co s tym a ci si myslite ze by mohlo ist o zachvat uzskosti, ten kto sa trosku v tom vyzna. Dakujem.

kablica

ano, bol to zachvat uzkosti, pravdepodobne len situacne podmieneny..
ak by sa to opakovalo, skus psychologa, nauci ta relaxacne techniky, ktorymi sa da zachvat v zaciatkoch zastavit a mozno pridete na sposob, ako tomu uplne predchadzat.