Neviem ako dalej

Príspevok v téme: Neviem ako dalej
Marek3383

Dobry den,

Mam po tridsiatke a zivot sa mi pred pol rokom zacal menit k horsiemu.
Zacalo to nervozitou, unavou a jemny trasenim koncatim vratane tik-ov na tvary v okoli oci.
Navstivil som teda lekara, ten ma poslal na vysetrenia vratane EKG, EMG. Lekar povedal, ze trpim tetaniou a dal mi uzivat magnesiove tabletky s B6.
Zial moj stav sa stale zhorsuje, citim silne busenie srdca, na lavej strane tesne pod rebrami ma raz za dva dni neznesitelne "picha", som stale nervozny a rychlo menim naladu resp. rychlo vybuchnem pre hlupost. Rano ked vstavam, tak skoro necitim lavu nohu. Poslednou dobou nemozem spat a ak sa v noci preberiem z nejakeho dovodu vidim na lave oko velmi mlhavo. Zacinam kvoli tomu trpiet depresiami.
Posledny tyzden nemozem ani dlho pracovat s pocitacom pretoze ma zacnu boliet oci.
Moj pracovny zivot momentalne vyzera blizko nedobrovolnemu odchodu z prace.
Pracujem 8 - 12 hodin denne ako vyssi manazer vacsej spolocnosti, da sa povedat v strese.
Moj rodinny zivot poslednou dobou vdaka mojej nervozite nestoji za vela.

Ak to pomoze, som fajciar ( 15-25 ks denne ), pijem pomerne vela kavy, som abstinent a neuzivam ziadne lieky ( okrem spominaneho horciku ) ani drogy.
Tieto vsetky informacie som aj oznamil mojmu lekarovi a on s usmevom na tvary povedal, ze starnem a ma to vela ludi :(
Som z toho uz zufaly a preto by som rad poziadal o radu na koho sa treba obratit s pomocou.

Dakujem vopred za odpoved

redka

daj si este skontrolovat hladinu B12 a D... ak ti to nebude chciet lekar urobit, tak si to zaplat v nejakej laborke....

inac takeho lekara co ti na problemy povie, ze starnes (po tridsiatke) vymen...

nervy potrebuju b vitaminy... preto si objednaj nejaky silny B komplex ale je napriklad B50 alebo stressB... mozno ide o problem s vycerpanymi nadoblickami vply&vom toho stresu a tie treba posilnit... hladaj pod heslom adrenal fatigue syndrom...

Marek3383

Stres som donedavna velmi dobre znasal bez zdravotnych priznakov.
Mam zial malo casu na dlhe cakania v nemocnici ( aj ked si uhradite termin dopredu, tak cakate ) a preto by som rad vedel, aky lekar je pre moj problem najviac fundovany, alebo doporucit nejaky doplnok stravy ktory mi pomoze.
Dakujem