Aku vonu pozivate?

aaaninka

Kočky, len vás prosím, nekupujte od cigošov parfémy. Sú to totálne smrady. Moja sesterka si raz kúpila svoju obľúbenú vôňu a bola zhrozená!!! Sú to len totálne napodobeniny, aj keď sú originál zabalené v celofáne! Ja som si porovnávala internetové predajne a zatiaľ najlacnejšia je podľa mňa parfemplus.sk. Zase tiež sa neoplatí kupovať v predraženom fann-ku.

mayenne

Ja oblubuje Lacoste - Pour Femme. Nadherna vona a mam rada aj od Avonu Crystal Auru. Su to jemne, prijemne vone...

aby

ja preferujem skor vone drahsie a kvalitnejsie.vzdy krajsie vonaju a su lepsie dlsie vydzia a tiez dlho sneho vonias.je to tak lepsie.

jaeny

ahoj lorina,ja robím avon a tak vždy nové skúšam,najviac sa vraciam k PUR BLANCA,Far away,z parfémov-today-tomorow a cez leto používam osviežujúce telové spreje višna-muškátový oriešok alebo limetka

vonafka

nepredavaju take vonavky aj v obchodnych centrach,napr. tescu? taky stanok a tam sa da vybrat z niekolkych original voni a da sa vybrat do akej ml flasticky cem naplnit.(inak kolko stoja?) nie je to to iste ako parfumy Federico Mahora?