BB krém na mastnú pleť

Príspevok v téme: BB krém na mastnú pleť
MrškaMiška

Zdravím baby, mám len jednu otázku na tie, čo sa boria s mastnou pleťou tak ako ja... Aké BBčko používate? Lebo som ich už vyskúšala požehnane a ani jedno u mňa testom mastenia pleti neprešlo, dokonca ani so zmatňujúcim krémom a primerom ako podklad :( A už fakt neviem, aké si mám kúpiť... Vopred vďaka!

MrškaMiška

Tento som skúšala ako prvý, keď prišla na Slovensko BB mánia... Ale nevyhovoval mi, má divnú konzistenciu a mne osobne pleť vôbec nezmatňoval :( Rada by som nepoužívala nič, len púder, lenže ja mám bohužiaľ dosť problematickú pleť, takže je čo zakrývať... BB toho síce veľa nezakryje, ale je to lepšie, než nič (a teraz v lete je aj určite znesiteľnejší, než make-up)

hmmmmm

skúšala si BB cream od Garnieru? tento www.notanotherpoppie.com ?

ja uz dlho pouzivam ten svetlejsí odtien a celkom sa dá, ale musím si naň dať este púder,aby to trochu dlhsie vydrzalo.
Ale teraz v lete si ani ten BB cream nedavam, ja mam dosť mastnú pleť a tak ja si dam iba zmatnujúci denny krem a na to iba púder a je to OK a ked sa cez den zacne plet lesknúť tak tú mastnotu odsajem hyg. vreckovkou (pritlacim o plet) a v prípade potreby dam znova púder.