Neustále mrvenie sa 3 mesačného bábätka počas spánku

Príspevok v téme: Neustále mrvenie sa 3 mesačného bábätka počas spánku
lucinka112

Pekný deň prajem, chcela by som vás poprosiť O radu. Naša dcerka ktorá má 3 mesiace už asi mesiac každú noc sa od 22.hodiny neustále mrvi a pučí počas spánku. Ona má zavreté očká, niekedy sa pomrvi a spinka ďalej no často krát ju musím upokojiť prsníkom. Mám pocit že ju niečo trápi alebo jej niečo vadí, skusala som jej dávať kvapky baby calm na noc, keďže som myslela že s bruškom je problém, no veľmi nepomohlo, taktiež sme skúsili probiotika viburcol keďže nám bolo povedané že jej môžu ísť zúbky a kvôli tomu tak nekludne spinka. No tiež žiadna sláva. Už si nevieme rady, do dvoch mesiacov krásne spinkala budila sa len na kojenie 2-3 krát, no zrazu nastal zlom a spinka takto nekludne. Inak je veľmi šikovná, cez deň usmiata. Prospieva veľmi dobre. Nedávno sa začala pretacat z chrbatiku na bruško, taktiež sa veľmi ťahá do sedu. Spomínam to kvôli tomu že to mrvenie V noci často krát vyzerá ako keby sa chcela pre točiť na bruško. , niekedy sa je to podarí aj počas spánku ale potom hneď začne mrnkat keďže tak nie je zvyknutá spinkat. Veľmi by sme to chceli by riešiť, lebo je to veľmi vyčerpávajúce keďže skoro celú noc nespim a len ukludnujem málinku aby sa nezobudila. Taktiež mám obavy či to bude mať vplyv na jej vývin keď tak nekludne celú noc spinka. Ďakujem za akúkoľvek radu.

vitavi

Ak dojčíš, prehodnoť, či neješ veľa sladkostí a tuku alebo povzbudzujúcich látok, prípadne chemických aditív. Ak papá umelú výživu over, koľko obsahuje cukru, sladkého sirupu a pod. a voľ tú menej sladkú.