Preco to robia?

Príspevok v téme: Preco to robia?
tema

Chcela by som vediet vas nazor na tuto otazku. Dopredu upozornujem ze nejde o ziadnu zavist ci ziarlivost z mojej strany. Len tak uvazujem nad spravanim chlapcov vo veku cca 18-25 rokov lebo u starsich chalanov to nepozorujem, aj ked vek hadat podla vzhladu je ako hadat cisla v sportke.
Moja uvaha sa tyka toho, ze som si vsimla ked idem okolo nejakeho parika chalan-baba, tak ak sa k nim blizim alebo naopak ja stojim a takyto parik sa blizi ku mne, chalan zacne zrazu tu svoju babu objimat, bozkavat, stiskat.. To ako co chce vyvolat ziarlivost u mna. Nejde o chalanov ktory ma poznaju a mozno aj poznaju z videnia ale uplne o cudzich chalanov ktorych nepoznam ani po mene. Neviem ci sa to stava aj vam baby alebo len ja mam ten pocit. Proste mam prejst okolo nejakeho parika a on ju zacne zrazu bozkavat a to co som pisala vyssie uz. A pritom sa diva sem-tam namna ze ci sa divam. Stava sa mi to len ked som sama.Stretla sa s tym tu este niektora? Len som zvedava na reakcie vase. Tak ma napadlo zalozit temu o tom. Vdaka.
Inac ak by chcel niekto vediet mam 26 aj ked vyzeram na menej :) To len pre informaciu ak by tu padla otazka o veku.

tara-bara

asi si velmi pekna a chcu aby si zavidela ze sa s nimi nebozkavas a nestiskas ty :D
ale aj ja to niekedy pozorujem :D