Prečo sa z nich stali také domáce puťky?

Príspevok v téme: Prečo sa z nich stali také domáce puťky?
nemama

V poslednej dobe(par mesiacov tomu) mi začínajú liezť na nervy bývalé spolužiačky, susedky a zopár kolegýň so svojími materskými a manželskými povinnosťami. Na fb nedávajú normálne statusy a komentáre len samé tortičky z krstín, zo svadieb, z osláv, recepty na koláče a jedlá,svoje tehotenské bruchá, fotky z porodnice, fotky svojích umazaných detí, ich prvé zuby, oslavy narodenín, infošky kedy sa postavilo na nohy prvykrát, keď si píšeme tak len stále decká riešia, ktorá zas čaká ďalšie, ktorá porodila a bla bla bla bla...
Už mi to leze pekne na nervy. Aj keď sa stretneme opäť riešia len deti a starosti s nimi. Normálne už nemám s kým sa porozprávať bez toho aby sa neriešili stupidnosti okolo domácnosti, deťoch a varení. Stále len škôlky, plienky, nočníky, kočiare, varenie, pečenie, šatôčky...
To prečo tak ženy zhlupnú na tej materskej dovolenke a stávajú sa z nich puťky domáce? Ja deti nemám a ani mať nechcem a nebudem mať. Ani priateľ ich nechce našťastie :-D A vôbec si neviem predstaviť žeby sa môj život točil len okolo domácností a decák. Strašne monotónny život a stereotyp je to. Normálne je s nimi nuda. Nedokážu sa o ničom inom baviť. Buď ohovárajú jednu druhú alebo domácnosti a deti riešia.
Musela som sa niekde vyrozprávať a dostať to zo seba von lebo priateľ sa len smeje že čo riešim stále :-D On má kamošov aj keď zopár z nich je ženatých ale bavia sa normálne ako za slobodna a ženy sa po svadbe a narodení decák menia na totálne zahlbené ženské slangovo povedané pri sporáku a plienkach. Uf ako dobre že mne toto nehrozí :-D

Maoam

tara-bara: :-), chapem, ale nie vsetky takto 'zblbnu', ja poznam jednu znamu a ta hoci ma dieta, sa nadalej venuje svojim aktivitam a je ako predtym, samozrejme ze maly jej zmenil zivot, ale po intelektualnej stranke nulova zmena a stiha sa venovat aj hobby aj sportu a praveze sa vyhyba tymto typom zien a ma kontakty aj so zenami bez deti

ale tak neries ich a necitaj tie statusy a skus sa viac kontaktovat s bezdetnymi alebo takymi, ktore deti ani vobec nechcu mat ;D

MultiLevel

Suhlasim s Maoam :)
Tiez to poznam a nevsimam si take veci. Ked bola kamoska tehotna, neustale na socialnej sieti vycapovala fotky embrya, neskor uz narodeneho dietata. Byt pedofil, nie je nic jednoduchsie ako si urobit konto na FB a bahnit si vo fotkach nahych deti...
Tie reci o detoch, plienkach, soplikoch, grckach a podobnych veciach, ktore sice cakaju kazdu maminu, ale nie kazda to ma potrebu aj rozoberat s inymi, ani nekomentujem :D Ktozvie aka budem, az budem mamou ja. Ale snad mi takto nepreskoci. Ja si take veci uz nevsimam a nic ine neporadim ani tebe. Ja som pevne rozhodnuta, ze az budem mat dieta, kocikovat ho budem sama a o jeho prdkoch budem kecat maximalne s mojou mamou aj to si este rozmyslim :D

tara-bara

ja to tiez neznasam aj preto som si fb priatelky preriedila a vyradila nechcene. Je to strasne otravne s tymi fotkami ich zasranov.
maoam ono je tazke si hladat bezdetne kamaratky lebo kazdej druhej sa nejake decko narodi a zene sa zmeni myslenie z materstva. Hormony im hlavu uplne zblbnu :D

Maoam

:D, hladaj si take kamosky, ako si ty sama, nie kazda zena tuzi byt matkou, ja osobne takych poznam fakt dost :D

proste si vyber iny okruh ludi, kazdy ma ine priority a vrana k vrane sada