Vyrieši to samovražda?

Príspevok v téme: Vyrieši to samovražda?
4ever_alone

Mám 17 rokov a moji rodičia sa hrozný alkoholici. Stále sa len hádajú a opíjajú. Človek by si myslel že sa časom zmenia, keď už ie kvôli mne, ale kvôli mojej 10 ročnej sestre, ktorá si to síce veľmi neuvedomuje, ale aj tak. Keď majú vypité sú schopní sa pozabíjať. Otec je agrasívny a matka len vyrýva. Boli schopný sa opiť a pobiť aj keď som mala u nás priateľa. Párkrát už u nás boli kvôli tomu aj policati a dokonca aj vtedy keď bol u nás on... Neviem čo mám robiť. Chcem sa z tadeto čo najskôr odsťahovať, ale nechcem tu nechať moju sestru samú. Často uvažujem aj nad samovraždou... Čo ak by ich to prebudilo? Možno by sa konečne spamätali a zmenili sa. Povedzte mi prosím Váš názor a poraďte mi... Ďakujem

4ever_alone

Ale keď vždy som ja tá zlá, keď sa niečo zomelie... Už to proste psychicky nevládzem znášať. Už máme iba starkú a tá býva s nami v dome.. ale aj tak toho ona veľa nezmôže. A samozrejme, že jej nechcem ublížiť, len neviem čo mám robiť..

Blondula

a stari rodicia co ? ziadnych nemate ? ak su niekde poblizku,sla by som aj so sestrou k nim.samovrazda nevyriesi nic,akurat bude tvoja mala sestra trpiet a to jej snad nechces urobit...

Drobec88

Samovražedné myšlienky sú niečo strašné. Rozumiem tvojmu trápeniu a bolesti. Ale mysli na svoju sestru, máš ju rada a záleží ti na nej, máte jedna druhú, snáď by si jej nebola schopná tak ublížiť a nechať ju samú, mysli na to že ťa potrebuje. Ale nie len to je samozrejme dôvod sa nezabíjať. Ale pri tých pocitoch samovraždy sa opieraj o tento silný cit.

uuu

prosim ta, urcite to neries samovrazdou, pre tvoju sestru aj rodicov by to bolo STRASNE nestastie. pracuj na svojom zivote