Som na ňom závislá

Príspevok v téme: Som na ňom závislá
Maria15648

Mám dobrého priateľa a aj tak trpím. Nechodí bezo mňa von lebo to tak chce. Voľný čas trávi so mnou. Je to slušný dobrý chlap nikdy sa mi nestalo, že by sa snažil baliť nejakú ženu. Hovorí mi že som krásna, že vyzerám ako modelka ako ma miluje a nikdy ma neopustí a bude so mnou do smrti, píše mi na ráno a na večer. Chodíme na výlety, kupuje mi lieky, ovocie aby som bola zdravá je to milé. Sme spolu každý deň a ja som šťastná ale niekoľko krát do týždňa mám myšlienky že ma nechce, že sa zaľúbi do inej ženy, pritom on sa so ženami nestretáva a ja s nimi pracujem v kuse ma pozývaju von,balia ma ale viem že sa do nikoho nezaľubim ale že sa to stane jemu na to myslím stale kontrolujem ho stále, v kuse chcem aby bol pri mne aj keď je unavený ma ťažkú prácu a ja ho chcem pri sebe stále inak som nešťastná.stale sa mi sníva ako ma podvádza a opúšťa často plačem len keď je unavený a nie je ku mne taký milý ako som zvyknutá.Strašne by som sa chcela zmeniť lebo som žiarlivá a neviem ako tomu pomôcť on hovorí že je pri mne veľmi šťastný ale jednoducho sa stale bojím že o neho prídem sme spolu 5 rokov a ja som do neho zbláznená. Neviem sa ovládať neviem čo mám robiť .občas sa koli tomu pohádame že ho neprávom obviním. cítim sa nezrelo ale vo všetkom som zodpovedná len tá žiarlivosť mi nejako nejde myslela som si že ma to rokmi prejde ale stále to je silnejšie. ako keby som mala 15.