Priznat pocet partnerov?

Príspevok v téme: Priznat pocet partnerov?
flego11

ahojte, prejdem k veci, som velmi zalubeny ako nikdy, chcem byt k priatelke uprimny ked obcas nadhodi temu predoslych partnerov a flirtov, je podla vas vela ked som spal pred nou so 6timi a asi 20 timi som daco mal? nechvalim sa tu ani nic take len chcem k nej byt uprimny ale zas nerad by som ju odplasil, ona mala predo mnou dvoch s ktorymi nieco mala a myslim ze vravela pravdu

Slobodna

Ach...same predsudky. Vacsina zien a mozno aj muzov vstupuje do vztahu s tym, ze je to ten pravy a snad navzdy. Lenze zivot je o niecom inom a nie vzdy to zial vyjde tak ako chceme. To, ze zena mala 10 partnerov neznamena, ze je promiskuitna. Ci, ked to nevyslo s tym prvym uz do ziadneho vztahu nejdem len preto aby som si zachovala cislo 1??? O akych chorobach to hovorite? Prosim vas pekne, existuje nieco take ako ochrana a pravidelne lekarske prehliadky. Molly vztah len s muzom, ktoreho poznas? Hmm predpokladam u teba nizky vek a vysoku naivitu. Ziadneho cloveka nikdy nepoznas, len si to myslis.

MultiLevel

Autobusarx, jasne tolerancia je super. Aj kazdeho osobna vec, kolko mal v posteli partnerov. Ale az ta partnerka nakazi niecim, budes mozno inak hovorit :) Alebo aj to ti bude jedno? :)

autobusarX

palec dole.
mala by si si nastudovat vyznam slova tolerancia, nakolko je to kazdeho osobna vec, s kolkymi partnermi sa vyspi a kolko predchadzajucich partnerov bude povazovat za akceptovatelne cislo.

molly07

viem, ze je to trochu starsia tema, ale chcela by som sa k tomu vyjadrit. najmä z toho dovodu, ze mnoho ludi tu napisalo, ze pocet predchadzajucich partnerov je len cislo a je to kazdeho osobna vec. pravdu povediac, pri takychto vyrokoch som sa nestihala cudovat...

neuvedomujete si, ze to "cislo" s vysokou pravdepodobnostou ohrozi zdravie sucasnej partnerky ?je mnozstvo pohlavnych chorob, o ktorych ani nemusite vediet, ze ich mate. to je vec prva.

vec druha-to "cislo" vypoveda nieco o tom cloveku..pretoze rozumny clovek najprv pouvazuje, ci mu to stoji za to, si trochu uzit a potom si bit hlavou o mur, ze to bola blbost. teraz to myslim vo vseobecnosti.

dalsia vec, objavil sa tu prispevok, ze 6 nie je vobec vela, ze na tuto dobu je to v poho. v poho ?! uvedomujete si, ze dobu tvorime my ? to, ako sa spravame my sami, ovplyvnuje dalsie generacie.. to, ze mnoho mladych ludi dnes strieda partnerov aspon raz do roka neznamena, ze sa tak musia spravat aj ti ostatni..mna nezaujima, ci som IN alebo OUT.. mne ide hlavne o moje ciste svedomie a zdravie..

tymto nechcem odsudit ludi, ktori so mnou nesuhlasia, ale ludia..zobudte sa..nie sme zvieratka a zistite si nieco o pohlavnych chorobach(vo vasom zaujme, nech toho je co najviac ) a hlavne o osobe, s ktorou sa chystate milovat.

nikdy by som si nezacala nieco s muzom, ktkreho by som nepoznala a nevedela by som, cim si v minulosti presiel.. a ako rozmysla o buducnosti.. :)

ps. nie som ziaden pokrytecky moralista.. som zena, ktora sa len chcela k tomuto vyjadrit, ze moralka a zdravy rozum maju aj dnes svoje miesto... :)

miki24

verili verili, lebo o nej je známe, že bola ako sa hovorí v prvej lige :D už v 13 rokoch chodila aj so 6 naraz v jednom čase(oblizovala sa s nimi minimálne, ak nie viac), videl som ju neraz, lebo bývalá v susedstva. veru pekne ju každý paroháč obúchal o stenu a bolo to :D pamätám si tie sinky a v 17-19tich mohla kľudne ešte zvýšiť frekvenciu :D

Slobodna

Nie keď povedala, že ich mala 60 tak je to trápna klamárka - logický záver - toľko partnerov majú len profesionálne ku*vy. Hádam ste jej to len neverili :) Ja nehovorím o chvastaní sa pred kamošmi ale o číslach zverejňovaných pred partnermi.

miki24

slobodná čiže, keď jedna spolužiačka bývala priznala, že mala 60 sexuálnych partnerov za 2 roky. tak koľko, že ich mala? to sa nasobí číslom 4? :D

Slobodna

:) Na toto existuje taká psychologická a veľmi pravdivá poučka - Ak chlap povie, že mal 2O sex.partneriek, odpočítajte 15 a dostanete reálne číslo. Ak žena povie, že mala 5 predchádzajúcich sex.partnerov, pripočítajte 15 a dostanete reálne číslo :)
A teraz vážne- ľudia sa neustále dopúšťajú tejto veľkej chyby - zásadne platí pravidlo - pred terajším partnerom nikdy nehovor o bývalých a už vôbec neuvádzaj žiadne čísla- akože k čomu je to dobré?je to každého osobná vec, koľko ich mal predtým.

Sadi

Môj názor: 6 je dosť. Keby mi toto chlap povie, padám. Keby pridá aj tých 20, zdrhám od neho ešte rýchlejšie. Kondóm predsa neochráni pred všetkým...