Prostatitida

Príspevok v téme: Prostatitida
lukas269

zdravim, trpim prostatitidou a odkedy to mam tak mam 2 velke problemy a neviem si s tym rady..

1. problem - unik mocu - moc unika vecsinou po moceni a unika po kvapkach vo velmi malom mnozstve ale dlho cize nazbiera sa to a stve ma to velmi .. chcem sa opytat co by mi na to pomohlo ci nejake saw palmetto alebo ci biofeedback alebo nieco take ..

2. problem - palenie,svrbenie konecnika resp. niekedy aj akokeby vytok z neho .. vecsinou ma len svrbi konecnik ale niekedy aj velmi pali a stalo sa mi aj ze som mal z konecnika akokeby vytok alebo neviem co to je a hrozne to smrdi akokeby som sa pos... poradte mi co s tym mam robit :(

fitMonka

Mozno by nebolo na skodu pozriet toto
-odkaz odstránený-
A hlavne rastliny v tom obsiahnute, ktorych vytazky su dostupne na trhu. Su tam viacere, ktore sa pouzivaju na prirodnu liecbu prostaty

Maoam

ak mas stale problemy, bezodkladne (nesmies vsak byt aspon tyzden pod ziadnou antibiotickou liecbou - kvoli falosne negativnym lab. vysledkom) treba vysetrit EJAKULAT a to nielen na aerobne a anaerobne bakterie, ale aj atypicke bakterie ako chlamydie, mykoplazmy, ureaplazmy

evtl. doplnit ster z uretry na dane patogeny

je to dolezite, lebo to bude chronicke a s tym zit ako mlady clovek je na gulku do hlavy

lukas269

ejakulat mi nevysetrovali zialbohu, musim este povedat lekarovi nech mi to spravia, a vdaka za rady vyskusam vsetko mozne

jerry74

Prostatitida vie cloveka riadne potrapit.Mne pri mojej chron.prostatitide viac ako atb od lekara pomohli tieto veci:-vrbovka caj,vceli pel,probiotika a dlhodobejsie uzivam Prostenal.Hlavne pozor na prechladnutie od spodu.Na ten konecnik vyskusaj hespidin gel mne pomohol.Prajem skore uzdravenie.Par dobrych rad najdes na prostatitida.cz.

RNG

ATB daju casto zelenu roznym inym infekciam, ktorym sa telo vie ubranit , ked ma normalnu probioticku crevnu floru. Zialbohu atb ju znicia a tym umoznia roznycm infekciam, na ktore su neucinne sa rozmnozit.
Preto tak zdoraznujem branie kvalitnych probiotik, tj nasadenie si ich a rozmnozovanie kazdodennym branim zmesi mikrovlaknin. To radim kazdemu a obzvlast ludom co maju v tele zjavne zdravotne problemy ako rozne skodlive mikroby.

.

RNG,to je pravda,ale u nás mu mykoplazmy,parazity ap.nikto vyšetrovať nebude
bude rád,keď mu vyšetria bakteriologicky ejakulát a určia majoritné baktérie

.

vyšetrovali Ti ejakulát?
gentamicín je síce silné ATB,ale pokiať máš v ejakuláte ent.faecalis,na to je cielený augmentin,min.3týždne..

RNG

ATB adresuju len bakterie, a aj to nie vsetky. Zapal prostaty moze byt sposobeny virusami, plesnami a kvasnymi infekciami, mykoplazmami, biofilmami, L-formami a dokonca aj parazitmui. A na to atb nezaberaju vobec, casto prave naopak znicenim probiotik v crevach daju tymto nakazam "zelenu"
Na stastie je plno doplnkov potravin ktorymi sa daju aj spomenute infekcie adresovat a znicit, na co su atb neucinne a casto kontraproduktivne.

lukas269

u lekara som bol, diagnostikovali mi akutny zapal prostaty, bral som rozne antibiotika - biseptol 480, oroflocina, nolicin, v nemocnici mi podavali gentamicin, avsak lekarovi som povedal ze problemy stale mam a stale pretrvavaju az doteraz no on povedal ze nic mi nieje a ze nemozem vsetko zvalovat na prostatu a poslal ma prec... zialbohu aj takito lekari existuju.. ked som bol v nemocnici tak sekundarni lekari mi pisali chronicku prostatitidu ako diagnozu no primar po odchode z nemocnice skonstatoval ze to bola akutna a ze uz som zdravy.. no odvtedy sa skoro nic nezmenilo :(