Strata vedomia

Príspevok v téme: Strata vedomia
anonymm

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať medzi časom som stratila vedomie.Prechádzala tomu postupná strata zraku(asi pol minúty, ešte som vedela normálne komunikovať) a následne som stratila vedomie cca na 1 minútu. Keď som sa prebrala hrozne ma pichalo v hlave,mala som problémy s rečou( šušlala som), tŕpli mi končatiny ( nohy len od chodidla po členok, ruky len prsty až po zápestie). Po pár hodinách sa to celkom upravilo, sanitku sme nevolali.V ten deň v noci som mala hrozné pichanie v hlave, znova mi trpli ruky. Problémy mám aj teraz. V noci sa budím na pichanie v hlave, mám zvýšený tep( bez príčiny mi začne biť rýchlo srdce aj keď som v pokoji) to je spojené s tlakom na hrudi, občas mi ešte trpnú aj ruky hlavne pravá najmä v oblasti prstov. Bola som na EEG vyšetrení,všetko je v poriadku,tak tiež minerály a vitamíny mám v norme. Pijem dosť tekutín a so stravovaním nemám problém,nikdy som takéto problémy nemala,dokonca ani v daný deň som sa necítila nijak zle. Od kedy som stratila vedomie preŠli asi 2 týždne. ( mám 17 rokov)

redka

no vsetko je raz po prvy raz.. ked si to nemala doteraz tak to neznamena ze akoze nic... aj cukor mozes mat pri vysetreni ok a mozes mat hypoglykemicky sok... je to sok teda nahly necakany stav... nieco si o tom pohladaj.. ale mozno ide o neco uplne ine...

anonymm

Pobede to bolo niečo okolo tretej, žiadne lieky neberiem ani antiku a s cukrom myslím nemám problémy, teda doteraz som nemala. Prišlo to tak z ničoho nič