Pozvanie

Príspevok v téme: Pozvanie
kaajo

Mam taku otazku na baby.pozval som babu co som sa uz davno snou nebavil lebo sme sa pohadali nieco sme spolu riesili a nedopadlo to dobre,dlho sme sa nevideli asi tak 4 mes.ani nekomunikovali,teraz sme prehodili par sms ja som jej napisal prvy ,ako sa ma a tak, ci neskocime na kavu, trosku pokecat..no napisala mozeme ale moc presvedcivo mi to nenapisala..ja nehcem nic riesit len tak pokecat davno sme sa nevideli ako ide zivot..co myslite baby je to dobry napad ci som urobil blbost, nechcem byt vtieravi neviem ako si to ona zobrala ..je sama

kaajo

tak keby som chcel moc riesit tak by som ju pozval asi na veceru,a kaleraby do hlavy sa jej nechystam tlacit :D tak nevravim zas ze v kutiku duse aj hej,ale velku nadej tomu nedavam ozaj len pokecat o beznch veciach..

carpe diem

podla mna chces riesit (s nou nieco) lebo inak by si to neriesil tu :D len by si jej proste napisal a bolo by ti jedno, co si o tom mysli a ako to zoberie

A-pesimista

ako nic ma do toho nie je, ale si si isty, ze nechces nic riesit a chces len pokecat? :) inak si myslim, ze je to OK. nejako to dopadne.

Agnes998

Blbost si neurobil, len si to skusil, bud sa bude chciet stretnut alebo nebude, to uvidis. A ak aj nebude chciet alebo sa stretnete a nedopadne to dobre, mozes si povedat, ze si to aspon skusil.