Velmi silno som si udrela ucho

Príspevok v téme: Velmi silno som si udrela ucho
bellydanza

Dobry den vcera som si velmi silno udrela ucho a odvtedy mam v nom taky divny tlak akoby som tam mala vodu a cudne na to ucho pocujem. Akoby som v nom mala zalahnute a ked chcem prefuknut aby mi odlahlo tak si chytim nos a v tom zdravom uchu to normalne akoby odlahne ale v tom udretom akoby i vzduch isiel cez ucho von velmi to je neprijemne... Mam nejak poskodeny bubienok alebo to treba dokonca operaciu??? Dufam ze nie! Prosim poradte mi budem vdacna za kazdu radu dakujem... :(

bellydanza

to naozaj???? Plastiku????? A bolelo to neviete nahodou ????? ja vobec neviem ci tam ist ... Nechcem aby mi robili nejaky zakrok ja sa poznam a viem ze to nezvladnem nevydrzim ...a robia to v anesteze alebo ako?

ni-ka

toto mal moj synovec pred tyzdnom...dostal na diske ranu do ucha a tiez mal taketo problemy a este mu v nom aj sumelo...po troch dnoch isli na ORL,kde ho sprdli ze mal prist hned,mal prasknuty bubienok a robili mu plastiku...robi sa to hned v ambulancii,trvalo to chvilku...potom mu kontrolovali sluch a samozrejme ho caka kontrola ci je to uz ok...
takze ti odporucam ist co najskor na usne,urcite to nenechaj len tak,aby si si neposkodila sluch...drzim palce :-)

bellydanza

no ja sa bojim ist aj k lekarovi pretoze na nete som citala ze to mozu byt popukane kosticky ci co alebo naruseny bubienok ..a ze lieci sa to operaciou a to za bdeleho stavu cize ziadne uspavanie ani nic a to fakt nechcem ja som citlivka mna boli aj ked ma stipne komar a ne ze by mi mali operovat ucho takze mam strach

poho

Ak sa tak veľmi bojíš, tak choď na pohotovosť a mali by vedieť sa na to pozrieť, alebo choď zajtra k lekárovi a máš to vyriešené, tu ti nik neporadí presne.

bellydanza

dakujem pekne len sa strasne bojim ze mi to budu operovat alebo ze nahodou zomriem ... Mozno to je smiesne ale tak ja som strasne stresujuci clovek akoze pocujem na to ucho len tam mam akoby zalahnute ..a velmi sa bojim ..ziadne bolesti nepocitujem ale aj tak ,,,

rene1337

Ahoj v prvom rade urcite odporucam ist k usnemu,nie je to ziadna sranda vo vasom pripade moze nastat poskodenie. Osobne si myslim ze po udere to bude opuchnute a preto pocitujete tieto priznaky. Pekny den