Chlapi, všímate si veľkosť penisu u iných chlapov?

Príspevok v téme: Chlapi, všímate si veľkosť penisu u iných chlapov?
zbludiladusa

dobrý den,
môj partner,o ktorom mám už dlhšie pochybnosti,že či nie je BI,mi pred pár dnami povedal,ked sme sa bavili o nadpriemere jeho penisu,čo sa týka hrubky a dlzky,(nepochybne je vysoko nadpriemer),sme sa proste o tom bavili...a on zrazu,ako na svoju obranu,mi povedal,že "ved občas si všimnem iných chlapov,na plavárni,alebo čo,a nezdá sa mi,že by som bol extra nadpriemer."..
je normálne,že zdravý heterak sa pozrie na cudzie penisy a ich veľkosti a porovnáva so svojím?je to uplne bežné?preto otázka na vás,chlapi,robíte to aj vy ??

Sejla

ty si uvedomuješ, aká si hrozná povaha? Rob s tým niečo, veď ty všetko prekrúcaš a manipuluješ, aby si si potvrdila svoj predsudok. A potom s tými kecami týraš svojho priateľa, podľa mňa úplne normálny určite nie je, ale len preto, že je s takou osobou, ako si ty.

DontWorry

Ale je fakt ze ho dost podcenujes...proste ako keby si samu seba chcela presvedcit ze je gay alebo bi

Keby bol gay tak by to sam citil a neskakal by po tebe..si to uvedom :D

zbludiladusa

áno,som z kresťanskej rodiny a aj on,a aj preto ja by som nechcela bisexuála,pri sebe,nedokázala by som stráviť to,že sa obzerá po mužoch a že sa mu páčia muži!nech sa kľudne hladí na ženy,koľko chce,len nie na chlapov,ježiši.
to proste nejde,nechcem takého.
prečo by on mal byť takýto zrovna,ked všetci ostatní chlapi su normálni?a majú oči len pre ženy resp.pre svoju ženu.
hm...ten môj sa zrovna vie celkom aj chovať,resp.je stále ticho,a medzi kamošky ho nevodím,lebo ich nemám dosť a ked tak žijú inde.
a on nebýva pri mne.
nevodím ho do spoločnosti.a ani on mna,medzi svojich kamošov,ale viem,že jeho kamoši sú normálni chlapi,majú priateľky a pod.nie je ani jeden gay.čo viem.
kedysi som naozaj na nom milovala prave tu jeho jemnosť,ale nie,ked je väčšia padavka ako žena.to naozaj nie je chlap.
stále tichý,jemný hlások,k ničomu nemá rázny postoj,a ten jeho hlások,bože! aj žena by mu mohla závidieť hociktorá!ale nie je typický priteplený,to zase nie.ale ani chlapský.
viem,že su ženy aj mužatky a pod.s tým nemám problém,a chápem,že aj niektorí muži môžu byť zženštilé typy,lenže skôr by mi to pasovalo na nejakého prudkého metroša a nie na toho môjho,čo sa poriadne nevie ani obliecť,ked niekam ide a nevonavkuje sa zo zásady,ževraj načo to bude na seba kydať:D
hanbí sa nosiť ružový sveter aj náramok,čo som mu kupila,ževraj je to ženské:D:D:D
snaží sa stále pôsobiť,že je heterák silný :Dmne niekedy je to už na smiech

A-pesimista

nemyslim si, ze homofobovia, ci tvrdasi su latentni homosexuali. to mi pride skor ako nazor nejakych aktivistov, ktori sa snazia takymto sposobom menit postoj spolocnosti. ale nazor je mimo realitu. ak to tak aj v niektorych pripadoch je, tak si myslim, ze je ich malo.

Sejla

a mimochodom, nie každý chlap je hulvát a homofób, ja by som s takým nechcela byť, skôr by som z latentnej homosexuality podozrievala prílišného homofóba a tvrďasa.

A-pesimista

aj medzi zenami najdes muzatky, ci uz spravanim alebo vyzorom alebo aj aj. treba ludi skor akceptovat takych aki su. uz od zaciatku mam dojem, ze ty svojho partnera neakceptujes. nemas tiez ten pocit, ze sa snazis za kazdu cenu najst akysi "dostatocny nedostatok" aby si mohla "cosi" urobit? napriklad rozist sa?
dokonaleho chlapa aj tak nenajdes. dolezite je aby ste si navzajom vyhovovali. ak mas taky vztah tak neries, ak nie, sama sa musis rozhodnut.

Sejla

zbludiladusa, dosť silno z teba cítiť pohŕdanie k bi a homosexualite, aj keď píšeš, že ti nevadia. A čo to má spoločné so sebaúctou, ja si tiež seba vážim, ale nerozchádzala by som sa s niekým len preto, že by bol bisexuál. Neviem, možno si z nejakej kresťanskej rodiny, alebo čo, no už so správaním k tvojmu frajerovi zachádzaš priďaleko, keď ho za všetko takto buzeruješ, každý detajl, ja sa mu vôbec čudujem, že to s tebou doteraz vydržal. Načo si si s ním vôbec začínala, keď ti nevyhovuje, aký je?

DontWorry

A-pesimista ...nie, hlavne dovody boli tie ze sa nevedel ani raz chovat. Ja som sa pri nom hanbila. Prvykrat ich spoznal tak sa v ten vecer ozral jak delo..dalsi vecer si nahlas grgol ..a potom povedal ze je bisexual. Pride ti to normalne? Lebo mne nie a uz mi bolo jedno co dokopy povedal..vedela sok ze mne trpezlivost dojde. Ale vo svojej podstate bol dobry clovek len tie jeho moresy ktore mali byt vtipne a neboli...a vsetci len pozerali nanho sposobom ze to co je zac.

Co ja chcem? Ja viem presne co chcem..mam takeho momentalne a nestazujem sa. Nechcem ziadneho drsneho makaca lebo ti ma ozaj neberu..chcem len obycajneho chlapa co ma zenu rad a rozumiem si s nim...a ano je podmienka aby sa vedel chovat a nebol jak utrhnuty z retaze..myslim ze to si praje asi kazdy

Zbludiladusa ..ano ano..a kopu inych veci ktore na inych chlapoch nevidis