Magne B6 - dĺžka užívania

Príspevok v téme: Magne B6 - dĺžka užívania
magnetka.

Ahojte,

môj neurolog mi predpísal užívať jednu tabletu magne b6 každý večer. Ale nejak som sa pozabudla spýtať, že po akú dlhú dobu je nutné ho užtívať. Beriem ho už dva mesiace. Je to nejako časovo obmedzené, že kedy už nie je vhodné ho užívať, po akej dobe? Nič sa nestane, keď ho budem užívať ďalej ako napr. prevenciu?

Vďaka za váš čas a odpovede

5.5 elsa

no zníženie nervovej dráždivosti a veci podobné len nie keď ťa bolí hlava keď je taký odborník tak už ťa mal dávno poslať na ct aby ti dal lieky proti bolesti neviem ak to nie sú až také bolesti nemáš migrénu alebo niečo podobné už dávno ti mal stanoviť diagnózu a liečbu

magnetka.

Horčík nie je len na kŕče predsa :) je aj na zníženie nervovej dráždivosti a citlivosti, atď, atď. A keďže mne moje príznaky neustúpili po niekoľko mesačnej liečbe, tak nie je logické, resp. prospešné(alebo jak bych to nazvala), aby sa len ním pokračovalo v liečbe. V tomto sa svojho neurologa zastanem. Je to výborný odborník. MRI som mala ok,tak ktovie, do budúcnosti ma možno čaká i CT. A dopovať sa liekmi tiež zbytočne nechcem,keď to nie je nevyhnutné, o tom to predsa nie je...

5.5 elsa

na bolesti hlavy magnézium to čo skúša ten doktor magnézium je na to keď máš v nohe krče alebo takéto veci nedostatok horčíka v tele to ti mal spraviť ct aby presne zistil o čo sa jedná

magnetka.

v otázke som urobila preklep, brala som jednu ráno i večer, niekoľko mesiacov. Ale bez efektu, tak som bola z toho trošku "rozladená", lebo mnohým to pomohlo, no u mňa očividne nula bodov. Tak mi ho neurolog stopol, že mám skúsiť teraz aescin a milgammu. Nič z toho nie je na recept. Ale čo mi je, tak to by radi vedeli aj ostatní, nielen ja :D Už dlhodobo mám bolesti hlavy, a lekári zatiaľ jednoznačne nevedia určiť dg. Takže tak. Ak nezaberú ani tieto tabletôčky, tak sa neurolog vyjadril, že by pristúpil už aj k silnejším liekom na predpis. Len s tým, že keď som mladá, tak by ma nerád dopoval dlhdobo liekmi, ak to nie je nutné.

5.5 elsa

efekt no ja som to brala 2 ráno 2 obed 2 večer po tom mesiaci to pomohlo neviem prečo máš brať 1 tabletku za deň to asi ťažko pomôže hm neviem čo ti je ale zrejme ti predpísali lieky lebo magnézium nie je na recept to som si mala len kúpiť

magnetka.

5.5 elsa vďaka, ale teraz by ma skôr zaujímal efekt toho magne aj u ostatných ľudí. Magne už inak neužívam,neurolog mi ho vysadil a odporučil niečo iné.

5.5 elsa

to sú vitamíny uškodiť to neuškodí nejaká prestávka by medzi tým mala byť neviem ja som to brala 1 mesiac opýtaj sa neurológa

magnetka.

Otázočku ešte mám.
Keď ste začali brať to magne kvôli zdravotným problémom,... po akej dobe ste nejak pocítili zlepšenie, resp. nejaký účinok?

magnetka.

jalentak,nosím okuliare už pár rokov,ale očný povedal,že z jeho strany vidí inak všetko v poriadku, ORL vyšetrenia dopadli tiež v poriadku, zubný lekár takisto (preventívne šla von ale aj tak nejaká osmička), RTG inak OK, MRI ok, RHB nezaberajú...
návrhy na diagnozy sa striedali, naposledy to skončilo pri tej migrene...takže tak
RNG, dakujem, také veľké dávky zasa neberiem, tak verím, že to bude dobré...