Vyrazky na lici

Príspevok v téme: Vyrazky na lici
Haluzatko

Ahojte, potrebovala by som poradit s vyrazkami prevazne len na pravom lici. Bola som tohto roku pri mori a od kedy som sa opalila prestala som po vela vela rokoch pouzivat make up. Plet mam pomaly cistu, ani komedony sa mi nerobia v takej miere jak niekedy. Pomaly vobec. A to nepouzivam make up len mesiac. Nikdy by som nepovedala, ze to ma az taky radikalny vpliv na stav pleti. A pravdu povediac ani som ju nemala nikdy v nejakom strasnom stave, skvor som si ho sama vyvolala, kedze som maniak na vytlacanie. A neviem si s tym pomoct. A teraz k problemu. Vyrazky nie nejake extremne, skvor take pod kozou kopceky, bez bielej hlavicky, tie sa mi robia stale - na tom pravom lici. Moze to byt zdravotny problem? Co myslite? Vcera som sa zase dorafala prave na tom mieste, proste mi to vadi, teraz musim ist do roboty jak idiot, ale nevadi, make up si nedam ani za nic. Zuby mam v poriadku, ale zas fajcim, co fajcim od 15. cca a momentalne mam 25.

Haluzatko

Aj nad tym som uz rozmyslala, ci to nieje tym, ze spim na pravej strane tvare. Lebo prevazne asi spim na tej, ale niekedy aj na lavej. A snazim sa zaspavat na chrbte, ale v noci neviem kam sa tocim.