Antidepresiva - tras ruk a celeho tela

Li18

Asi teraz budem vyzerat ako debil ale co je hak?
Ano mam necitlivu lavu ruku aj viac sa mi lava ruka trasie.
Ale to mi robi az ked mi nasadili Citalec. A hormonalnu liecbu beriem uz od aprila a nerobila mi nic do teraz. A aj ta hlava je len od vtedy taka zla. Ked snou nehybem tak je to lepsie ale ked zacnem chodit tak ako napita.

redka

No pytala som sa preto, ze som chcela vediet ci neberies hak. Ked som ju brala, mala som v hlave pocit akoby mi tam niekto stuchal ihlicou, stale v jednom mieste, potom som mala pocity znizenej citlivosti polky tela... Uz nepamatam, ale bola to tusim hlavne prava ruka, aj tie pocity v hlave boli napravej strane. Tiez som mala nieco ako paniku pri cestovani autobusom, akoby mi tenpohybbusu nerobil dobre... Na odpadnutie.... Tak ci to nesuvisi s tou hormonalnou liecbou. O dalsich negativnych sprievodnych ucinkoch hak radsej nepisem... Bolo toho vela...

Li18

Nie len citalec a mirzaten beriem.
A raz za 6 tyzdnov mi pichaju hormonalnu substicnu liecbu, po vybrati vajecnikov. Zacinam stresovat mam strach, kedze mam taku zvlastnu citlivost v koncekoch prstov na ruke. Ako ked ma clovek zmeravenu ruku.

Dennis

Antidepresíva nebrať, je to svinstvo. Vyskúšal som si to a pochopil som, že žiadne tabletky nevyliečia dušu. Hlavu hore, bez toho sajrajtu je super život.

Li18

Neviem ten pocit opisat, citim ze sa mi nieco v hlave robi take zvlastne tlaky , neviem najst slova na ten pocit ,mam problem ju udrzat rovno pocit tazoby, tlaku k tomu pocit na zvracanie, celkova nervozita , nepokoj, unava. Asi vsetko dokopy. Este som taky zly pocit nemala aky mam momentalne. I ked si kazdy den uz 5 tyzdnov hovorim ze uz bude lepsie len musim vydrzat , volajako to ide k horsiemu.
U lekarky som bola pred 2 tyzdnami , vtedy mi povedala ze musim byt trpezliva, ze to je len prve 2-3 tyzdne a ze to ustane. No neustalo. Cakam kym sa vrati z dovolenky. Preto som sa obratila na diskusne forum , chcela som vediet ci je to normalne pri uzivani AD taketo stavy, aby som zbytocne nepanikarila a nestresovala, ze mi povie ze som netrpezliva. Dakujem Ti za zaujem mi pomoct.

zewa

Preco by si mi chcela vykat preboha? :D
Zvlastny pocit v hlave akoby mi tam niekto nieco robil? Hm. Skus to este viac opisat, neviem ako to presne myslis. Ale asi nie. Az po vysadeni mi bolo tak divno v hlave :)
Lekarka ti na tras celeho tela povedala co, ze to je normalne?

Li18

Keby to bol len taky maly tras ruk tak to by sa dalo prezit ale ja sa trasiem cela. Uz mi trha aj nohou. A s tou zmenou to asi nebude take jednoduche ako to bolo u Teba. Lekarka mi nechce zmenit lieky. Ale ja tak nedokazem existovat, prelievam sa len kavou aby som dokazala vobec zit. Mala si aj Ty taky neprijemny pocit v hlave, akokeby mi tam niekdo nieco robil?
Prepac ze Ti tikam.