Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je normálne, ked priatel sa nevie odlepiť od rodičov?

Príspevok v téme: Je normálne, ked priatel sa nevie odlepiť od rodičov?
Petika112

Chcem sa opýtať, čo mám robiť, ked ma priatel neuprednosnuje pred tým čo chcú jeho rodičia. Požiadam ho o niečo, ledva to urobí alebo vôbec, ale ked rodičia to ide hned, lebo vyhodnotí, že to je dôležitejšie, ako mu to mám povedať, že do budúcna budeme MY a nie on a jeho rodičia. Nikdy som nežiadala od neho čo sa nedalo splniť.
Neviem čo mám robiť, neviem čo už mu mám povedať, lebo nevie pochopiť, že je pre mna dôležité, aby som bola prenho prvoradá.

Dalej súkromie. chcem aby zamkol aby sme mali súkromie, no on nechápe, prečo by zamknuté malo byt.Ak je aj zamknuté dlhšie, jeho rodičia si ho zavolajú, že čo sú to za moresy, čo ak sa niečo stane a oni ho budú potrebovat.

Neviem, naozaj neviem čo mám robiť...

odpoveddd

tak najviac by pomohlo ak by ste si obaja našli pracu , spolu bývali a tak postupne by si bola prvorada, ale pokiaľ ho živia rodičia tak oni budu stale na prvom mieste

Blondula

kedze byva s rodicmi,bude asi mlady chalan.v tom pripade sa mne osobne paci,ze je vychovany a je normalne,ze pocuva v prvom rade rodicov...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.