Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?

Príspevok v téme: Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?
sklamanasom

Zakladam tuto temu, lebo som sklamana z nich ako vidim vo svojom okoli/praca, susedstvo, kamaratky.../, ze mnohokrat podvadzaju svoje priatelky a manzelky aj muzi, ktori nato nevyzeraju a svojim priatelkam naslubuvavaju hory-doly a hraju sa na najzamilovanejsieho muza pod slnkom. Ku mne sa prosim nevyjadrujte, preco je to tak, chcem vediet o si vy zeny o takychto typoch muzov myslite.
-ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc
-ktori nevedia byt verny tej svojej ci uz priatelke alebo manzelke a podvadzaju ju s inymi zenami
dakujem za vyjadrenia ktore padnu v tejto teme, nech budu akekolvek.
Admin, prosba na teba, nemaz mi to tu, ak sa vyskytnu aj utocne-vulgarne prispevky na muzoch, nech sa zienky pokojne vyjadruju co si myslia. Cenzura nema v tejto teme svoje miesto. Dakujem :)

karolinko

Ja som cital jednu studiu, kde sa uvadzalo, ze podvadzajucich zien je 5x viac ako muzov. Je to dane vraj ponukou a dopytom. Ze ak zena hlada milenca, tak ho takmer s uplnou istotou najde a u chlapov je sanca okolo 20%. Velmi to vidno, ked si zena da inzerat - ma okamzite vela odpovedi, kdezto ked si to da chlap, tak ma iba 1% sancu, ze sa mu nejaka ozve. Zeny o tom len jednoducho nerozpravaju a vedia to lepsie skryvat. Podvadzaju s 20% muzov, ktori fyzicky vyzeraju velmi dobre, aby im to stalo za to. Vraj rozhoduju najma siroke ramena a maly zadok - charakter v tomto pripade vobec neriesia, ide im iba o postelovy zazitok. Tito chlapi maju aj viac mileniek a preto ostanych 80% sa k nicmou nedostane, co je v porovnani s 99% zien, ktore si milenca urcite najdu neporovnatelne. Cize zeny su ovela nevernejsie ako muzi, no charakterovo je to rovnake, kedze ak by mal zvysok muzov vacsiu sancu, boli by neverni takisto.

audina

A samozrejme, rovnako to plati aj na zeny. Napr. kolegynu v praci navstevoval jej az prilis dobry kamarat a chodili spolu na kavicku. Vobec nemala v sebe hanbu, ze je vydata a ma dieta. Pokojne si hrkutala v naruci ineho pocas prac. doby. Kedze sefa sme mali takeho, ze bol viac mimo prace ako v nej :)
Svine sa najdu ako medzi muzmi, tak aj medzi zenami.

audina

Lulu2011 tato tema nieje na skodu. Autorka temy chcela len asi vediet ci len ona je sklamana z muzov a jej postoj je opravneny alebo to citia takto aj ine zeny.
Ono je dobre takto dat dievcatam vsetkych vekov. kategorii od cca 17 do 50 aj viac rokov, ze nech nebudu tak velmi naivne a nemyslia si, ze ten ich ich by nebol toho schopny, aby ich podviedol, alebo ze ich aj nepodvadza. Osobne som bola svedkom viacerych jedincov, ktori nemali v sebe brzdu nepodviest. Napr. raz ked som bola na jednom liecebno-rekreacnom pobyte, som sedela v parku este s jednou spolubyvajucou a na vedlajsiej lavicke sedel muz a zena asi vo veku 45 rokov bol on. Objimal ju, bozkaval a dohadoval dalsie stretnutie na vecer, opisoval jej aky bol v mladosti sportovec a kde vsade sutazil atd. Ked sa ona zdvihla a odisla po case, tak on vytiahol mobil a zacal telefonovat. Nakoniec vysvitlo, ze vola svojej manzelke. A ako nezne s nou volal "zlaticko moje, nieje ti smutno za mno, lebo mne strasne chybas, nemozem sa dockat kedy ta znova uvidim laskonka moja, ako sa mi mas srdiecko, skoda, ze niesi tu so mnou, je tu strasne pekne ale bez teba velmi smutno, tesim sa uz na teba a nieco pekne ti kupim, bozkavam ta Marienka(volala sa inak). My dve, ked sme toto poculi, tak sme mali sto chuti mu ten telefon vyrvat z ruky a povedaj jej pravdu, co pred chvilou stvaral s inou. Ako moze byt niekto, tak zakerny sebecky klamar voci svojmu partnerovi. Tu hrkuta jednej a balamuti druhu. Taku po papuli by si zasluzil...

Lulu2011

ale tak mozem dostat cez internetove usta, ze som zena a my to mame akoze inak :D len skoda, ze ked sem aj napisal chlap - manzel mal tusim nick tak aj tak nebol brany vazne, hoci so svoju zenu aj po 20 rokoch s nou vazil a nechcel inu, proste mne vadi to presviedcanie, ze kazdy musi byz zakonite neverny, lebo je to blud

Lulu2011

napr. ked to beriem len z hladiska osobneho, tak aj ked som mala xy prilezitosti k romaniku, nikdy som nemusela so sebou nejak bojovat, ze omg ja tááák chcem, ale vsak musim byt verna, nie nemala som potrebu byt neverna, proste to tak citim v srdci a ked existujem na svete ja s tymto pocitom a postojom, je urcite minminalne jeden dalsi clovek na svete, co to citi rovnako :) a to nie som zalubenec zaciatocnik, uz vyse desatrocie som s jednym a tym istym clovekom

Lulu2011

a inak toto su take zbytocne temy, lebo si aj tak budu ludia odporovat :)) nevernici sa obhajovat, ze to maju akoze dane a verní budu chciet vernost, lebo vedia, ze im to je prirodzene, cize ti co chcu podvadzat, by si mali najst takých na rovnakej vlne, co im to budu robit tiez a verní vernych, nech je to ok :)

Lulu2011

no a chlap, co chce podvadzat, by aspon mal mat tolko ucty k svojej priatelke, ci manzelke, aby jej to znamil, nech sa moze sama rozhodnut, ci chce byt s niekým takým, kto si ju nevazi

Lulu2011

Maoam ahoj :) samozrejme som nemyslela teba, ze si neverna, alebo chces byt, ale ako pises, mas zle skusenosti, alebo z okolia a tak to vnimas, každý sme iný, ale ja by som to proste nepausalizovala, ano clovek pocuje, ze ta henta, ten onen si nasiel ineho, inu, ale su aj stastne vztahy a ani nemusim chodit daleko od seba, napr. aj svagrina so svagrom ziju uplne v poriadku a vidim, ze sa stale miluju, jej muz je tiez taky domaci typ, ma inu povahu ako moj muz, ale tiez taky ten rodinny typ

nevera na svete bola je aj bude, ale ja si myslim, ze pokial clovek toho druheho miluje, nielen svedomie, ze mu neda ho podviest, ale nema potrebu, lebo to puto je tak silne, ze jeho dusa ani organy :)) netuzia po sexe s niekym inym, ked neberiem v uvahu zdruzganie sa alkoholom, ci drogami, ked clovek nevie, co robi a napr. sa to stane, v ostatnych pripadoch je to pre mna vsetko vypocitavost a absencia lasky

Maoam

ale nie, v pohode :-)

ja viem, ake su priciny vyskytu STD mimo neveru

moj prispevok bol adresovany Lulu, ktora zije v stastnom vernom vztahu a mala som dojem, ze za tie roky mierne nasadila ruzove okuliare co sa zvysnych vztahov tyka (teda mnohych)

blbe je samozrejme to, ze sa mnohi spoliehaju na to, ze baba berie napr. HAK a idu na vec bez prezervativu, alebo proste sa spolahnu na vypoved - som zdravy/-a, alebo 'vzdy som pouzival/-a prezervativ a t d.

a mnoho inych moznosti

mojpohlad

No vyznelo to tak, ze neveru povazujes za ten hlavny dovod, preto som sa tak vasnivo rozpisal :D V tom pripade ber moj prispevok ako bezpredmetny :)