Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?

Príspevok v téme: Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?
sklamanasom

Zakladam tuto temu, lebo som sklamana z nich ako vidim vo svojom okoli/praca, susedstvo, kamaratky.../, ze mnohokrat podvadzaju svoje priatelky a manzelky aj muzi, ktori nato nevyzeraju a svojim priatelkam naslubuvavaju hory-doly a hraju sa na najzamilovanejsieho muza pod slnkom. Ku mne sa prosim nevyjadrujte, preco je to tak, chcem vediet o si vy zeny o takychto typoch muzov myslite.
-ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc
-ktori nevedia byt verny tej svojej ci uz priatelke alebo manzelke a podvadzaju ju s inymi zenami
dakujem za vyjadrenia ktore padnu v tejto teme, nech budu akekolvek.
Admin, prosba na teba, nemaz mi to tu, ak sa vyskytnu aj utocne-vulgarne prispevky na muzoch, nech sa zienky pokojne vyjadruju co si myslia. Cenzura nema v tejto teme svoje miesto. Dakujem :)

Maoam

mne nedavno jeden dobry znamy povedal, ze manzelstvo sa pre muza stane casom niecim ako obojok na krku

muzi az na par vynimiek na to proste nie su podla mna stavani

preto si radi nechavaju otvorene zadne vratka, vzdy a vsade, aj vo vztahoch a v dnesnej dobe duplom

je to dane samozrejme aj geneticky, muzi su polygamni

na druhej strane mnohi chcu mat vlastnych potomkov, no a aj vlastne hniezdo, domov, utocisko, potrebuju zenu, ktora im kryje chrbat a podporuje ich, kym si oni buduju roky karieru a niekto sa im o tie deti aj musi starat, den a noc k nim vstavat, kym su male atd.

idealne pre drvivu väcsinu je mat manzelku a milenku

prepacte pani, ktorym vam staci jedna

Maoam

milenka mu prat spinave ponozky, trenky, prepotene tricka nebude a nakupovat, varit mu a Co. tiez nie...

vsak on jej tiez poskytne iba zlomok svojho casu ;-)

mam vetry

Tak muzom vyhovuje mat home full service doma a sex service mimo domu. Jedna mu operie spinave spodky, ponozky, nohavice....navari obed, nakupi, porodi decka, zmeria mu teplotu a uvari caj ked je chory a druha mu vyfajci vtaka a nastavi anal na analny sex lebo manzelka to nechce. Muzi beru zeny ako auta, je potrebne casom kupit nove a modernejsia s lepsim vykonom.
Ale jedno mi sakra vysvetlite, naco sa potom zenite? Naco slubujete pred oltarom ze si budete verni az do smrti, bude v dobrom aj v zlom az do skonania svojich dni? Naco to vsetko ked sa kurvite s inou? Naco tie zvasty a ceremonie okolo toho vsetkeho? Naco prstienky a dary. Ak vam vtak skace pri pohlade na inu?
Ste obycajni alibisticky pokrytci, nic viac!

Sejla

mojpohlad kríza vo vzťahu sa dá riešiť inak ako podvodom, ja som za úprimnosť a skratka pochop, ja mám asi dosť iné hodnoty než ty a podvod vnímam ako dosť veľkú zradu, ktorá zničí vzťah natrvalo a nevratne, proste keby som aj zatúžila po sexe s iným, tak mi tých pár minút nestojí za tie následky.. A to by som aj tak nemala istotu, že ten sex bude dobrý, od nejakého cudzieho človeka, ktorý nie je na mňa napojený a nepozná čo sa mi páči a ako..

sampon

Treba si zas priznat, ze vela slobodnych zien si posiluje sebavedomie tym, ze poluje na zenatych muzov.Nic ine robit nevedia.

DontWorry

ak som spokojna - nepodvediem
ak nie som - odidem zo vztahu
ak som vypocitava mrcha- podvediem a ostanem aj tak vo vztahu

Ja nepoznam viac moznosti :D
Vidim ze ma rad citujes :P

mojpohlad

"Ale radsej vztah ukoncim ako podviest."

No, ale prave toto nemusi byt niekedy tak jednoduche a razne riesenie ;)

pajtaska

zavisi od povahy a od toho ci nasli zenu ktoru maju v hlave ak nie tak mozno vymenia casom za inu.skutocny pravy muzcinovia potrebuju pocas zivota vela mileniek oni su don chuani a potom su chujkovia ale ty su vzdy verny lebo velmi nir je o nich zaujem