Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?

Príspevok v téme: Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?
sklamanasom

Zakladam tuto temu, lebo som sklamana z nich ako vidim vo svojom okoli/praca, susedstvo, kamaratky.../, ze mnohokrat podvadzaju svoje priatelky a manzelky aj muzi, ktori nato nevyzeraju a svojim priatelkam naslubuvavaju hory-doly a hraju sa na najzamilovanejsieho muza pod slnkom. Ku mne sa prosim nevyjadrujte, preco je to tak, chcem vediet o si vy zeny o takychto typoch muzov myslite.
-ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc
-ktori nevedia byt verny tej svojej ci uz priatelke alebo manzelke a podvadzaju ju s inymi zenami
dakujem za vyjadrenia ktore padnu v tejto teme, nech budu akekolvek.
Admin, prosba na teba, nemaz mi to tu, ak sa vyskytnu aj utocne-vulgarne prispevky na muzoch, nech sa zienky pokojne vyjadruju co si myslia. Cenzura nema v tejto teme svoje miesto. Dakujem :)

kardinal

Teda baby, pekne ste si to tu pomastili :D

Neveru neobhajujem, ani netolerujem. ale ked tu citam, ako si ju vysvetlujete, tak ma napada ... necudujem sa tym vasim chlapom :)

ilinois

Mne sa hnusia ti muži ktorí si po čase keď ich omrzí manželka nájdu mladšiu ale takmer rovnakú tej ich predchádzajúcej žene. Len proste mladšiu kópiu. Akoby si chudáci chceli dokázať že oni nestarnú. Potom ich aj tá omrzí a najdú si ďalšiu. Oni večne "nestarnúci" kohúti ale manželka musí byť nová.

yy5

Ked vidim argumentacie typu ze "vernost je proti prirode" je mi do smiechu..nuz dobre, ten kto toto tvrdi, musi mat uz nespocetne mnozstvo deti a zrejme aj penazi, kedze ma na to, platit tolko alimentov. Pretoze, zvierata maju sex za ucelom plodenia novych potomkov - ano to je priroda, odovzdat svoj geneticky material, zabranit vyhynutiu druhu. Ale ludia maju sex, myslim si, skor za ucelom zabavy a dosiahnutia co najintenzivnejsich orgazmov - kde je teraz ta vasa logika spata s prirodou? vraj prirodzene..omg..toto fakt moze tvrdit iba nejaky vol, ktory potrebuje pre svoju neschopnost udrzat si vtaka v gatiach nejake ospravedlnenie, a je mu jedno, ze je maximalne primitivne. Fajn, nech si sexuje kazdy s kym chce, kludne kazdy den s niekym inym, ludom to bude jedno, ale ked uz toto ma niekto za potrebu, tak nech si laskavo nehlada partnera, ktoremu to moze raz velmi ublizit. Nerozumiem tym, ktori su neverni naco vobec nejaky vztah maju. Vsak prostitutok na svete je dost - ked niekto nehlada lasku a staci mu jedno diera ku stastiu, nech sa paci. Ked uz niekto chce striedat partnerov na sex ako ponozky - ok, kazdeho vec, ludom to bude urpimne u zadku ci ma x pohlavnych chorob ci nie :) - ale taky clovek by si mal uvedomit jedno - ze si uz nezasluzi mat vztah, oddanost druheho cloveka, jeho oporu a doveru. Nezasluzi, podla mna by mal ostat navzdy sam a nech nic take neocakava, ze raz bude mat, pokial nemieni pre to cosi sam obetovat. Stale su ludia, pre ktorych sex znamena cosi viac ako iba zasuvanie a vysuvanie a to by si niektori mali uvedomit - Nelez do vztahu, ked nedokazes byt verny.

lalli

Milli1 ja ti ju prva podpisem :D Ano suhlasim, tak ako v Indii ci inych vych. krajinach trestaju neveru aj v zapad. krajinach by sa to malo zaviest.

hm..

omg, ze zakazat chudakovi muzovi sukat inde je ako zakazat zene menstruovat..som sa raz pobavila takto z rana..inteligencny priemer niektorych priespievatelov je vazne na urovni zvieracej rise, ked uz sa tu s nimi tak porovnavate..a to sa hovori, ze zvieratka ziadnou inteligenciou nedisponuju :D

sampon teba musi asi totalne ovladat tvoj maly kamos, co sa ti hompala medzi stehnami..tebe sa tazko vysvetli a pochopi, co je vernost a aky zmysel ma..ked nemas svoje libido pod kontrolou..ale zjavne si sem prisiel len provokovat, tak nebudem stracat cas :)zelam ti vela zdaru pri hladani zeny zdielajucej tvoje primitivne nazory a dufam, ze nebudes jesitny a pustis ju kedykolvek vrznut si inde ;)

RNG

Nevera nie je nic noveho, odjakziva existovala ale dnes pod utokmi komunikacii, ktore z roznych dovodov nicia tisice rokov uznavane pravne normy je toho coraz viac.
Ja z toho obvinujem najma vlady, co to priamo alebo nepriamo podporuju. Ved su povacsine aj tak zlozene z amoralnych luharov,cest velmi vzacnym vynimkam.

milli11

Uz som to tu pisala. Ako chlapi prisli na to, ze monogamia je proti prirode? Ved aj niektore zvierata v prirode, ako vlci alebo labute ziju monogamne a casto cely zivot.

Chodte tym zvieratam povedat, ze zit monogamne nemozu, ze je to proti prirode.

To je pravda, aj zeny mozu za to, ze su chlapi neverni, lebo mnohe maju potrebu pretiahnut zadaneho chlapa, iba aby si dokazali, ze na to maju. Mala som volakedy take "kamosky". Malo to nasledky na mne, odvtedy som ovela viac ziarlivejsia a opatrnejsia.