Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?

Príspevok v téme: Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?
sklamanasom

Zakladam tuto temu, lebo som sklamana z nich ako vidim vo svojom okoli/praca, susedstvo, kamaratky.../, ze mnohokrat podvadzaju svoje priatelky a manzelky aj muzi, ktori nato nevyzeraju a svojim priatelkam naslubuvavaju hory-doly a hraju sa na najzamilovanejsieho muza pod slnkom. Ku mne sa prosim nevyjadrujte, preco je to tak, chcem vediet o si vy zeny o takychto typoch muzov myslite.
-ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc
-ktori nevedia byt verny tej svojej ci uz priatelke alebo manzelke a podvadzaju ju s inymi zenami
dakujem za vyjadrenia ktore padnu v tejto teme, nech budu akekolvek.
Admin, prosba na teba, nemaz mi to tu, ak sa vyskytnu aj utocne-vulgarne prispevky na muzoch, nech sa zienky pokojne vyjadruju co si myslia. Cenzura nema v tejto teme svoje miesto. Dakujem :)

Sejla

janopeto, mýliš sa, štatisticky inteligentnejší ľuďia sú vo vzťahu vernejší. Príležitosť sa počas dlhých rokov aspoň raz naskytne každému, ale múdrejší a zrelší ľuďia si toho sú vedomí a dokážu si vyvodiť následky, ktoré by vznikli aj v prípade že by sa to neprevalilo, sú spokojnejší v živote a teda sa nezbláznia z príležitosti si zašukať mimo domu.

Agnes998

Z mojho okolia som vypozorovala, ze muzi, ktori su sebavedomi a spokojni sami so sebou su vacsinou verni. Naopak, ti, ktori maju nejake komplexy si ich potrebuju kompenzovat a zvacsa tak, ze svoje zeny ci frajerky podvadzaju. Poznala som chlapa, co mal za frajerku fakt kocku, sexicu za ktorou sa obzerali vsetci chlapi. Ona sa mi raz postazovala, ze ma problemy s erekciou, malokedy sa mu postavi a je to umenie. Pritom pri takej zene maju ini muzi erekciu len ked okolo nich prejde po ulici. No a on, nie aby svoj problem riesil, zacal si vztah s dalsou zenou, to aby sa ukazal pred kamaratmi, ze aky je on borec, on ma na to mat dve. Ze nedokaze sexualne uspokojit ani jednu, to uz samozrejme nepriznal. Takze moj nazor je, podvadzaju hlavne chlapi, co su zakomplexovani, bud pre problemy s erekciou alebo kvoli niecomu inemu. Napr. maju maleho vtaka, pripadaju si skaredi a pod. Rozoznat takehoto zakomplexovanca sa vacsinou neda na prvy pohlad, lebo to vedia dobre maskovat a hrat sa na sebavedomych. Niekedy ich odhali az dlhsie spoluzitie s nimi, bohuzial.

janopeto

No ja si myslím, že ku nevere a sexuálnej prelietavosti je vždy potrebné mať určitý sociálny kapitál. Jedná sa o špecifické prípady určitej vrstvy (triedy) ľudí, povedal by som, že mierne vyššej triedy ako je priemer. A čo ak je vernosť zapríčinená iba nedostatkom príležitostí?

sampon

Neviem, co sa tu rozculujete. Ved to je ciste vec kazdeho muza aj zeny s kym spi a kedy spi. Zenam to vadi, lebo su extremne jesitne a citlive na seba. Ved ked sa muzovi paci nejaka ina zena, tak preco by s nou nechodil, alebo sa s nou nevyspal.

Tak, ako maju zeny menstruaciu, tak maju zase muzi potrebu spat s roznymi zenami. Vycitat muzovi, ze potrebuje sex, je ako zakazovat zene menstruovat, alebo sa jej kvoli tomu vysmievat, ze je ako zviera.

ratatitla

hlap76543
ty si trosku otvor oci a premyslaj, tu tie ktore kritizuju takychto muzov budu asi tie co uznavaju vernost nie? Take co sa daju pretiahnut zenatym chlapom a zvadzaju zadanych a zenatych tu kydat na takych muzov nebudu, to je jasne.
a ano obhajujte sa tu vy nevernici prelietavi ze aj zvieratka to robia a vernost je proti prirode. Ale v prirode je medzi zvieratkami aj kanibalizmus bezny, aj vzajomne zabijanie, pozieranie vykalov u niektorych druhov... takze ano porovnavajte sa so zverou, to vam svedci, krasne :-D

m8cr6

no ja si myslim, že by muž mal byt verny jednej žene a nech že je to proti prirode, ale tam sa vychrape s dakou lahkou a žene domov donesie kvapavku no diky pekne, prečo potom existuje žiarlivosť a prečo to potom človeku vadi, zranuje ho to a uraža ked je to take prirodzene podvadzať? načo si potom slubuju hory doly, načo všetky divadielka svadba a neviem čo? prečo potom žiarlite a nariekate ked vas ženska necha kvoli inemu? alebo prečo si rozbijate držky ked vam nahodou niekto prirodzene pretiahne vašu ženu? asi by sme len nemali robiť to, čo sami nechceme zaživať a dobre si vybrať partnera takeho aky sa k nam hodi.
podla mna ludia čo podvadzaju a šukaju kade tade su slabi

hlap67543

Zeny, zabudate na jednu podstatnu vec - ti chlapi spavaju s vami a tak by som to nevalal len na jednu stranu. Ked vas okradne zlodej, lebo ste si nedavali dostatocny pozor na svoje veci, tak kto je na vine? Pouzivajte mozog vy, ked ho nemaju chlapi a nestazujte s tu ako male - ste predsa svojpravne, ci nie?...