Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?

Príspevok v téme: Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?
sklamanasom

Zakladam tuto temu, lebo som sklamana z nich ako vidim vo svojom okoli/praca, susedstvo, kamaratky.../, ze mnohokrat podvadzaju svoje priatelky a manzelky aj muzi, ktori nato nevyzeraju a svojim priatelkam naslubuvavaju hory-doly a hraju sa na najzamilovanejsieho muza pod slnkom. Ku mne sa prosim nevyjadrujte, preco je to tak, chcem vediet o si vy zeny o takychto typoch muzov myslite.
-ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc
-ktori nevedia byt verny tej svojej ci uz priatelke alebo manzelke a podvadzaju ju s inymi zenami
dakujem za vyjadrenia ktore padnu v tejto teme, nech budu akekolvek.
Admin, prosba na teba, nemaz mi to tu, ak sa vyskytnu aj utocne-vulgarne prispevky na muzoch, nech sa zienky pokojne vyjadruju co si myslia. Cenzura nema v tejto teme svoje miesto. Dakujem :)

Hortenzia

Niesom zato ze potrebuju vyvetrat vtaka ako tu pisu. Skutocne mudry a schopny lasky chlap dokaze byt verny a vie ako nato. Ti ostatni su debili ktori nemaju svoje ubohe libido pod kontrolou.
Chce to dobru sebadisciplinu. Iba muz s dokonalou disciplinou bude verny svojej partnerke. Aspon vidis kolko neschopnych a nedokonalych muzov beha po svete. Pchaju vtaka do kazdeho otvoru ktori sa im naskytne. Proste debili co ti nato povedat.

Blondula

tiez poznam muzov,co podvadzaju a pravdu povediac je mi to jedno.mna skor zaujima,ci nepodvadza mna ten moj :D ini ma nezaujimaju...
ze "vyvetrat papagaja" :D :D :D :D :D

dilmah

Tiež nerozumiem, prečo to riešiš .... tiež mám známych, čo potrebujú každý víkend vyvetrať papagája a majú vzťahy. Nesnažím sa tomu porozumieť a myslím, že odpoveď nevedia ani oni sami ... tak načo zakladať takúto bezvýznamnú tému? ....

ffffdffd

Prečo takýchto mužov riešiš?
Nepochopím vás, ženy.
Citujem:
\"ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc\"
Prečo s takým mužom ľahneš do postele, keď vieš, že po \"5 minútovej známosti\" to inak ako na jednú noc z pohľadu muža neskončí?
Prečo s takýmto mužom začneš vzťah, keď vieš, že počet jeho partneriek bol väčší ako je tvoj \"limit\"?
Hľadáte buď v zlých vodách.... Alebo...
Skôr som toho názoru, že ženy (tie ktoré si s takýmto chlapom začnú) neriešia tieto veci, ktoré som tu popísal, ale skôr ich zaujímajú tie sľúbené \"hory doly\" ako si spomenula ty.
Síce je text napísaný z časti na tvoju osobu, nemyslel som to tak.

pavol333

Ja som muz a myslim si, ze zeny by take zalety mali muzom tolerovat, pretoze je proti prirode, aby bol muz sustavne len s jedinou zenou. Je to normalna vec, ze zdravy muz aspon obcas potrebuje mat styk aj s inymi zenami. To len svihnute krestanstvo aj s jeho pedofilnymi fararmi sa snazi utocit proti vsetkemu co je prirodzene, kam patri aj polygamia. Na druhej strane ale je pravda, ze trvale zvazky zeny a muza mozu poskytnut detom lepsie zazemie a vychovne prostredie, to bez debaty.