Ako si ho spravne vyhoniť?

Príspevok v téme: Ako si ho spravne vyhoniť?
Lukky

Dobry som mlady 14 rocni chalan a chcel by som rady ako si ho vyhonit bez toho aby ma hned zacal stipat a boliet a aby tak velmi nescervenal. Ak ho zacnem suchat a triet tak ma strasne stipe a pali a potom ma pali aj ked mocim. Nedari sa mi ho vyhonit do konca s vystrekom. Ako na to ist? Dajte radi chalani lebo ma je*ne z toho. Som podrazdeny a nervozny. Ked bola skola nejako som to ani neriesil, vela som sportoval a bol aj po skole taky dobiti ze som nato nemyslel a skor rano som sa zobudil na posteli uz hotovy a mokry. Ale teraz ked mam volna viac tak je to na nevydrzanie a najhorsie je to ze sa nevie spravit a neviem ako nato. Ako mam postupovat aby to nebolelo tak a nestipalo? Je to normalne alebo to je nejaka choroba? Nerobte si tu zo mna srandy mam vazne ten problem a koamosov sa nechcem pytat aby sa mi nevysmievaly. Ani nevie ci si ich vsetci honia alebo to len ja som taki teraz cez prazdniny. Dikez.

glaveee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

Igorvelky

Dobrý deň mám 24rokou a mam 27 centi vtáka a keď si ho vyhonim o hodinku musím zase veľmi mam chuť na sex keď si ho vyhonim strieka normálne sa trasiem od dobrého pocitu je to normálne ze si musím vyhonit za deň 4 krat

Igorvelky

Dobrý deň mám 24rokou a mam 27 centi vtáka a keď si ho vyhonim o hodinku musím zase veľmi mam chuť na sex keď si ho vyhonim strieka normálne sa trasiem od dobrého pocitu je to normálne ze si musím vyhonit za deň 4 krat