Z popolavej blond na čiernu?

Príspevok v téme: Z popolavej blond na čiernu?
Anikaa-Heidi

Ahoj :) ...už pár mesiacov riešim dilemu či si mám nafarbiť vlasy na čierno. Ešte som si ich nikdy nefarbila a od prírody ich mám hrozne blond niečo ako popolavá blond a cez leto väčšinou ešte svetlejšie niečo ako Elsa v Frozen, cez zimu trochu stmavnú . A ktomu bledo modré oči a bledá pleť. Proste svetlí typ. A rozmíšľam o zmene chcela by som skúsiť čiernu . Myslíte, že je to dobrý nápad ? Nebude to moc drastická zmena či už pre vlasy alebo tak celkovo??
Za názory a rady ďakujem :)

sarah1234

budes vyzerat ako zombica alebo mortisa adamsova, ja by som to nerobila... keby aspon tmavohnedu, ale cierna je strasne tvrda, este kovovy obojok na krk, retaze a ides..a ked su tam odrasty svetlych vlasov, to je hrozne..

Maoam

ja poznam jednu od prirody uplnu blondinku, proste ako v Skandinavii, ako dieta skoro biele vlasky, v dospelosti nadherne blond, k tomu sede oci a kazda jej to zavidela (ktora nebola taky od prirody blond typ)

no a co urobila? dala sa na ciernu

dovtedy bola fakt kocka, odvtedy priemer

Maoam

necitala som prispevky podo mnou, ale :
NEROB TO

ja som od prirody tmavy blond (v dospelom veku), taky popolavy typ ako ty a pred rokmi som mala prefarbene vlasy tak, ze mali byt povodne tmavohnede, ale kadernicke sa zadarila cierna

kedze mam bielu plet, tak to vyzeralo otrasne, jedinym riesenim, kedze uz vtedy boli viackrat farbene bolo nechat ich odrast, co trvalo dva roky

teraz mam 34, farbu svoju a 2x rocne si necham urobit melir - ton-dva svetlejsie do nich a vyzera to super

ak chces ist do tmavsej, tak do tych svojich mozes ist o ton-dva tmavsie, ak mas popolavy odtien vol STUDENE TONY, inak to bude vyzerat blbo

rona_

v žiadnom prípade to nerob..

určite si už videla ľudí, na ktorích ti niečo nesedelo, zdali sa ti na nich možno niečo čudné, zdali sa ti nesimpatickí, pôsobili príliš tvrdo alebo unavene...hovorí ti niečo farebná typológia?

www.supervizaz.net

krasavnutri.blogspot.sk

Lesna_vila

A co sa tyka drastickej zmeny, tak myslim, ze si na to rychlo zvyknes :) Ja som isla na ciernu z bledej hnedej a po par dnoch som sa v nej citila ako ryba vo vode a uz ju bez restavky nosim 9 rokov :)

Lesna_vila

Ahoj, osobne poznam viac zien, ktore isli z blond na ciernu a mnohe v ciernej vyzerali ovela lepsie, aj ked + - blond bola ich povodna.
Samotne prefarbenie na ciernu ti vlasy neznici, lebo cierna farba skodi vlasom najmenej, znici ti ich iba v tom pripade, ak sa rozhodnes ist s5 na farbu povodnu....
S tym, ci sa ti farba hodi sa porad s dobrou kadernickou, mala by to mat v oku, ale nezabudaj na to, ze cierna sa hodi vacsinou iba 2 typom - snedy typ/typ snehulienka a pridava roky....ale inak je to farba podla môjho gusta najkrajsia :)

Blondula

mne osobne sa cierna nepaci na velmi svetlych zenach.moja kamaratka si odfarbila z blond na cierne a chytilo jej to asi na 3 krat.presla skoro od zelenej farby a na koniec v tej ciernej vypadala ako keby mala prilbu na hlave :D :D samozrejme ze sa jej to nepacilo a zacala sa vracat naspät na blond.trvalo jej to asi rok :D :D :D vlasy totalne znicene....