Detska liecebna Valentina-Bardejovske Kupele

Príspevok v téme: Detska liecebna Valentina-Bardejovske Kupele
Katarina_B

dobry den, ma niekto skusenosti s detskou liecebnou Valentina?
Moja sesternica (10 rokov) ma problemy s mocovymi cestami, minuly rok bola v inych kupeloch, kde sa k detom spravali otrasne. Starostlivost nulova. Z poistovne nam poradili, ze aj v Bardejovskych kupeloch sa liecia deti s problemami mocovych ciest, len by som chcela vediet, aky tam je personal a starostlivost o deti.
Nechceme ju poslat opat na take neprijemne miesto ako posledne.

Dakujem za Vase nazory.

ANDREJ noga

Dobrý deň moja cera chodí po liečeniach už 7 rokov tento rok sme ju dali do Bardejovských keďže sme z Bardejova no zažili sme obrovské sklamanie -nikdy viac tu nepôjde som sklamaný na celej čiare.pre par neschopným zdravotným sestrám z liečebne- helios ktoré sa nehodia ani ku zvieratám nie to ku deťom.Inač ubytovanie super procedúry na úrovni vychovávateľky v pohode len tie sestry svojou nezodpovednosťou ohrozujú život pacientov -cera mala astmatickí záchvat nedovolá sa pomoci ani pri bolestiach sa jej nikto nevšímali aj keď boli upozornený ostatnými pacientkami celkovo to ignorovali. Apelujem na riaditeľstvo kúpeľov aby sa bližšie zamerali na par jednotlivcov ktorý kazia meno kúpeľom ako aj tým ktorý pracujú poctivo v detskej liečebni valentina sa to nemôže stať aby sestra ktorá ma službu nechala deti bez dozoru a šla do susedov na kávu a ja mam ako rodič bežať z Bardejova podať dieťaťu liek ? preto prvý a posledný krát tam bola,čo sa týka lekárky? je v pohode len drží z ....... a tak si kazí meno.škoda jej.

NATY123456789

Dobrý deň, ja sama som bola v BJK na Valentíne a o deti sa tam starali dobre,pre našu diétu tam nevarili moc dobre ale inakšie tam strava bola dobrá aj izby sú v dobrom stava len čo mi vadilo bolo to že tam vám zobrali mobil a dali vám ho až večer na hodinku a škola bola trochu ďalej ale to nevadi a každý deň boli 4 hodiny. Ja som bola veľmi spokojná :D Odporúčam

NATY123456789

Dobrý deň, ja sama som bola v BJK na Valentíne a o deti sa tam starali dobre,pre našu diétu tam nevarili moc dobre ale inakšie tam strava bola dobrá aj izby sú v dobrom stava len čo mi vadilo bolo to že tam vám zobrali mobil a dali vám ho až večer na hodinku a škola bola trochu ďalej ale to nevadi a každý deň boli 4 hodiny. Ja som bola veľmi spokojná :D Odporúčam

Jarka_1

Dobrý deň,
ja som mala možnosť praxovať v BJ kúpeľoch na fyzioterapii ale čo som videla tak o deti bola starostlivosť minimálna.
Boli tam zväčša obézne deti, ktoré sa mlátili a buď lietali po kúpeľoch, alebo ich ani nepúšťali von.