Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam 27 a mam strach ze zostanem sama

Príspevok v téme: Mam 27 a mam strach ze zostanem sama
samasama

..som s priatelom 2 roky. Teda bola som...som asi totalna hlupana...mala som velku chut s nim byvat...hoci nie este dieta, ale aspon byvanie...no on nema taku pracu, aby to financne zvladal...a stale len hadky, na hlupostiach, nervozita...neviem ci som ho neutlacila natolko, ze to vzdal...som prilis narocna? Alebo je to normalne v mojom veku? Mam strach ze ostanem sama..a ze moje naroky su nesplnitelne..

Dennis

Je to jeho práca, nie tvoja. Ak mu práca vyhovuje, nemá dôvod ju meniť, ak mu nevyhovuje, tak nech si nájde inú. Ty s ním predsa chodíš nie kvôli práci, ale kvôli tomu, že ho berieš takého, aký je, vrátane toho, aké má zamestnanie. Ak by si chcela zo svojho priateľa mať niekoho iného, tak si potom aj iného nájdi, ale už to nebude ten priateľ, ktorého máš.
Tiež mňa vytáčajú tie baby, ktoré majú nutkanie na mne niečo meniť a nevedia ma akceptovať takého, aký som. Je to nepríjemné, keď prídem domov a partnerka mi povie, že odteraz budem nosiť takého oblečenie a nie to, ktoré som nosil doteraz, lebo ona chce, aby som sa jej páčil. A doteraz som sa jej nepáčil? Čo keď to svoje oblečenie nosím preto, lebo sa mi v ňom pohodlne chodí a v tých šupáckych handrách, ktoré mi nakúpila v sekáči, sa cítim nesvoj? To ju netrápi?
Tak sa uvedom, čo vlastne chceš a pokiaľ neakceptuješ svojho partnera takého, aký je a čo robí, tak to nemá cenu ďalej riešiť. Nájdi si "lóvatého" bezkrkého debilka, ktorý ťa bude obsypávať prachmi, po ktorých prahneš, ale bude ťa mlátiť a podvádzať, alebo ostaň s tým, ktorý ťa miluje, ale má robotu takú, akú má.

samasama

Byva kazdy zatial u rodicov...a poziadavky...hm...nepaci sa mi jeho praca...bud pol roka je kazdy jeden den v robote od rana do noci, alebo nepracuje vobec...na tom sme sa riadne hadali dlhu dobu...pre to je aj to byvanie na hovno, lebo tazko splacat nieco ked pol roka nepracujes...ta jeho robota ma raz privedie do hrobu...priam ju nenavidim :((( neviem ci nie je na prvom mieste ona...potom tisic dalsich veci...a ja.

Agnes998

A teraz byvate u rodicov? Ako vek uz mate obaja na to, ze by bolo uz fakt nacase sa osamostatnit. Zeby to nezvladol financne, vsak by si sa na tom tiez financne podielala, spolu by ste to utiahli. To mu vyhovuje mama hotel kde nemusi nic robit, nic platit? Len ci je ten vztah perspektivny.

ratatitla

zo svojich narokov nie vzdy treba upustit, niekedy je naozaj pre nas nevyhovujuci partner. Nieje dobre byt vo vztahu aj s nevyhovujucim partnerom len preto aby si neostala nahodou sama, neskor to mozes horko lutovat.