Ziarliva?

Príspevok v téme: Ziarliva?
Jojkus

Ahoj.chodim s priatelom vyse rok a pol.ron pracuje v jednej nemenovanej firme v ktorej je vacsi pocet zien ako chlapov.prcuje tam ako veduci.cize nieje nudza o skolenia.vikendy.trojdnovky a pod.raz ma podviedol na firemnej dovolenke v zahranici.asi po polroku chodenia s nim som sa ho stale pytala ako to prebieha na tych dovolenkach co robia a pod.stale bola odpoved ze hraju hry.sem tam party a inac nic.nikdy sa mi s tym nepriznal ze ma podviedol na dovolenke dokonca mi pisal a volal ako ma lubi a mu chybam, ale mne nieco stale nedalo a prisla som mu na heslo na mail.a vtedy to zacalo jedna fotka z akcie ako sa tam objima a tancuje so zenami so svojou nadriadenou a nie hocijaka fotka , kopec inych fotiek.maily tipu; ako nam bolo spolu uzasne a rad by som si to vsetko zopakoval s tebou este raz.olizal usko a porozhadzovane veci V kupelni ....vsetko som mu skopirovala a poslala na nadhernu dovolenku samozrejme opat pracovnu do zahranicia.......no samozrejme vsetko popieral zaprisahaval sa, plakal ako ma lubi a ze to vsetko bolo len v nasich zaciatkoch a ze nevedel co chce.ja som bola uplne mimo uz len po tycb precitanych vetach mi bolo na grc.vratil sa domov, nevychdzal z izby uplakany .uboleny sem tam napisal ako ma lubi a ze vsetko lutuje.a ja som mu odpustila.odpustila s tym ze ho lubim a ze sam mi prisahal ze nikdy viac ziadne akcie z firmy.ziadna dovolenka a ziadne nic.trvalo to asi mesiac bol klud.a teraz sa to zacalo opat.zlatik musim ist na 3 dni na skolenie.zlatik mame akciu na zapade cely den ale v noci sa vraciame.zlatik kolega ma narodky ostavame na firme uzatvorena spol.stale su len medzi 4 stenami.a teraz mam taky problem ze maju ist z firmy na chatovacku na 3 dni a zasa uzatvorena spolocnost.vravim mu ze aky je problem ma tam vziat ved aspon spoznam ludi s ktorymi pracujes ....odpoved znela ze ony ma tam nechcu lebo pozvali len jeho.....ja uz vazne neviem co mam robit.ci mam este bojovat.nikdy mu nezakazujem ist vonku s kamaratmi na pivo.posediet ked ja som v praci.ale tieto veci mi vafia strasne.kazdy tyzden nejake akcie a stale len z prace a uzTvorena spol.neviem co si mam myslieť. Posiela ma za psych.ze som sialena a pod. Veci....moze mi niekto poradit?

hm..

dobre ti tu radia..otvor oci a zbal ho na dalsiu chatu s jednosmernym listkom..u mna by skoncil hned, ako by ma podviedol..v tomto u mna druhe sance neexistuju..

manipulator..vidi, ze si naivka (sorry), co mu odpustila..chvilu ta akoze posluchal a uz vystrkuje rozky..keby ho to tak strasne mrzelo a bol to jednorazovy ulet, tak s tym sekne uplne..ale najhorsie je, ze zacal robit sialenu z teba a ty si mu to spapkala..ako niekto podo mnou napisal..z tohto uz dobry vztah nebude, tak nestracaj cas s takymto chlievom

DontWorry

Dievca moje zlate. Manipulator jak vysity. On ti zahne a ty sa este obvinuj. No ano su to prejavy chorobnej ziarlivosti, ale tam uz je narusena dôvera, to nie je o tom ze ti je verny jak psik a aj tak ho upodozrievas ked ide co i len do obchodu. Co tak s tym seknut? Toto uz podla mna dobry vztah nikdy nebude. On si bude chodit po samych chatach, party a firemne akcie a ty budes doma trpnut co zas robi. Kebyze ti bol verny tak vedz ze na jednu z akcii ta urcite vezme - vsetko ostatne su to len chabe vyhovorky. Nechcem ta navadzat na nic zle, ale v tomto pripade by ti prospel neskutocne rozchod, dala by si sa dokopy a nasla by si si takeho, u ktoreho by si ten pocit zazivat nemusela.
Ja akonahle by som trpela vo vztahu jak pes, tak by som odisla..mozno so zlomenym srdcom, ale viem, ze neskôr by mi bolo lepsie

Simonella

ved ty ho uz ospravedlnujes...je to smiesne :D najprv si precitaj svoj prvy prispevok co si sem dala, a potom tento, zatial posledny. nakoniec napises, ze to ty si na vine, ze je v pohode ze ta podviedol, ze to ty si vadna, lebo si chorobne ziarliva...PREBOHA...on ta uz uplne zmanipuloval, alebo co..daj si dole tie ruzove okuliare!!
Ludia ti tu dobre radia, niekedy zamilovanost nestaci a musis pozerat aj na seba a svoju hrdost. ale ak tebe nevadi jeho spravanie, ze si chodi po zurkach a chatach, tak v poriadku. Hlavne, ze ta UDAJNE nepodvadza.

Agnes998

No uz ta prehovoril ze vlastne ty si blbec, chorobne ziarliva a sialena a uz si mu to zbastila. Tak tu radu viac nehladaj. Vsak predsa vies, ze on by ta v zivote nepodviedol, len mu obcas ujde ocas do inej dierky, na tom nie je nic zle.

Jojkus

Ahojte...nemam teraz pocit aby ma podvadzal ,skor si myslim že už ja prejhanam s kontrolou a nedam mu dýchat a to by urcite vadilo aj nmne keby som bola na každom kroku kontrolovana.Stale sa pýtam co robi a kde je,to by vadilo aj mne,ide s kamaratom na pivo a vypisujem mu kde je s kym je dokedy bude.to by vadilo už aj mne.Neviem co mam robit dalej vravi žeby ma v zivote už nepodviedol ajj to vravi že ked sa s tatmtou vychrapal tak sme zacali spolu chodit až ked sa vratil z tej dovolenky a ja mu stale opakujem že tak naco mi volal stamad a trepúal ako mu chýbam a sa na mna tesi??? fakt neviem už.už mi aj kamaratky vravia co ho poznaju žeby ma nepodviedol....Mne už aj vadi ked sa na nejaku pozrie ,proste hned mam pred ocami tie vetz co si pisal ....

Dadula56

Podviedol ta velmi skoro, skusal, ci mu to odpustis, ved on nechce taku, ktoru by podvadzat nemohol.Odpustila si mu, podvadza ta dalej.
Ak sa nechas oklamat slubmi a prihorenymi vylevmi, tak je to tvoja vec. Radu nehladaj, sama vies, ze ho mas kopnut do zadku, ale este na to zrejme nemas odvahu.

Agnes998

On sa rajduje kade tade a teba posiela za psychiatrom ze si sialena? By mal v momente pobalene vsetky veci a adios. Ak si chce uzivat a kurvit sa, nema mat vztah. Ale jemu vyhovuje mat domaci servis a tiez zenu, co je stale po ruke ked ma chut. Zije tak, ako to vyhovuje jemu, na teba ohlady neberie. Teraz mozno troska skrotol ale uz zas vystrkuje rozky a za chvilu si u teba vyplace, ze tam bude zas chodit na cele vikendy. Takeho chlapa by som doma nechcela, hnus. Ktovie, s kym vsetkym spal a ci je este vobec zdravi, ci ti raz nedovezie z takej party ako suvenir pohlavnu chorobu. Aj za tie 2-3 hodinky co tam ide teraz sa tam kludne stihne s niekym vyspat, uz ich dobre pozna a vie ktore su povolne.

Simonella

no moja, ved on si s tebou robi totalne co chce. viem, ze ho lubis, a vela mu odpustis, ale musis mat tiez svoje hranice a medze co smie a co uz nie.
Ja by som ho uz davno poslala do riti, este vtedy ked by ma podviedol. Urobil to raz, urobil to znova. A tomu ver.
ale ak ho straaaaaaaasne lubis, tak urob aspon to, ze pokial nebudes chodit aj ty s nim na tieto akcie, chaty a dovolenky, nebude chodit ani on. nech si vyberie, ci chce teba, alebo si uzivat s inymi.
Musis byt tvrda nanho, ved si s tebou robi co chce. Trochu poplace a ty sa uplne zlomis. prosim ta, maj trochu hrdosti..

Jojkus

Ten clanok som mala napisany na inej stranke asi pred mesiacom...tak k tej chate bol tam ale len na 3 hodiny a vratil sa.Proste mi povedal že tam pojde ale len na par hod.a vrati sa a to dodržal.Na akcie z tej eblej firme nechodi už tiež a ked tak len na oslavu na 2 3 hodinky a potom prec.Po nociach nechodi takisto lebo viem to.Ale stale tam mam ten pocit že co ak.....zasa.Na jednej strane mu zacinam verit lebo fakt sa vzdal tych firemnych dovoleniek a to mi povedal sam od seba ale zasa mi povedal že aj akcie vynechava ale chodi,ok povolila som ja lebo nechcem vyzerat pred jeho kolegami ako harpia.Pojde ale len na par hodin ,neponocuje.V tel.nic nema podozrive ale co ak vymazava,stale mam pochybnosti aj ked vidim že co vsetko už spravil len aby bol so mnou

lavazza0011

takého chlapa by som poslala kadeľahšie a takisto by som mu neverila.. keď bol schopný také veci robiť vtedy, tak prečo nie znova?? chlapi su veľmi dobrí manipulátori.. tvrdia ako milujú a neviem čo a poza chrbát sa stretávajú s inými..proste by som mu neverila ani slovo...keby chcel, tak sa za teba prihovorí a pokúsi sa ťa dostať na tu akciu...