Problémy s pleťou - ako na ňu

Príspevok v téme: Problémy s pleťou - ako na ňu
spirit123

Ahojte,
takže ako kopa ďaľších mladých ľudí aj ja mám problémy s pleťou. :) Mám 16 rokov a chcela by som sa vás opýtať akú kozmetiku používate na problémovú pleť, prípadne ako sa o ňu staráte (resp. ako ju odličujete, čo s ňou ráno robíte, ako často chodíte ku kozmetičke..)Mne osobne akné až taký veľký problém nerobí, skôr mám problémy len s tou T-zónou. Na čele mám občas zopár podkožných vyrážok, ale hlavne sa mi tvorí veľa čiernych bodiek na nose a v poslednej dobe kopec aj na brade. Ja používam hlavne prírodné kozmetiky(napr. alverde) ale odtiaľ mi nič nevyhovuje. Používam aj rôzne masky a peelingy, ale nič z toho mi nepomohlo. Momentálne používam CutisHelp konopní krém denní, ktorý je celkom dobrý, ale chcela by som počuť aj vaše rady :))
Čo pomohlo vám? Vopred ďakujem za odpovede..

T128

Po aplikácii čistej kyseliny hyalurunovej sa mi pleť výrazne zlepšila - hlavne čelo. Akné sa vyskytuje na tvári stále ale pleť je oveľa kvalitnejšia a skoro vôbec nieje mastná

...

Ahoj ... ja mám akné celkovo dosť som ho mala na lícach ale T zónu asi tak ako ty .... používam BIodermu vodu a gél ... ráno vyčistím pleť vodou dám makeup večer prídem domov a odlíčim sa Mixou mlieko alebo vodou BIoderma .... ale v poslednej dobre fakt veľmi veľmi pomáha Víno biele víno TOKAJ fakt !!!!! skúšala som viac vín ale toto je božské !! fakt vyskúšajte aspoň 3-4krát a uvidíte výsledok