Už nevládzem, a to nemám ani 18..

Príspevok v téme: Už nevládzem, a to nemám ani 18..
SomNaNervy

No kde mám začať... žačnem s tím, že TU si vybijem hnev! ak si toto niektorí prečítate, dúfam že takéto skúsenosti nemáte, ale poradťe mi čo mám robiť, veď preboha toto sa už nedá :(

Vždy sme boli úžasná rodina, až keď to začalo škrípať medzi mojimi rodičmi a starými.. no nechcem to tu rozpisovať, problém je momentálne v inom....

dnes, ako inak sa moji rodičia znovu pohádali. No... nedávno som sa začínala dozvedať o minulosti. Že vraj môj tatko mal minúť 5,000sk "vytratiť" pred svadbou s mojou mamou. Okej, toto neriešim lebo aj tak by mi povedali že ma to nezaujíma.

Stále som si myslela že moji rodičia sú najlepší na svete, mama je úžasná, pobavím sa s nou, môžem jej povedať hocičo... tatko ( sorry že nie tatinko!!) ten je netíkavka,ani sa ho nemôžem dotknúť, v poslednej dobe keď už som vyspelá no ako tomám nazvať niesom krpec sa ku mne chová ako k telatu! :(

stále keď niečo poviem tak hovorí aká som múdra, a to moje "ale dobre" a nadávami, niekedy aj urážky že som lenivá a nič nerobím. Tomu kokotovi sa nič nelúbi! ježiš leze mi už na nervy nenávidím ho, znechutil sa mi ( zachvíľu vysvetlím) a stále mi pozerá kurva na zadok!!! je mi to nepríjemne a vždy keď sa otočím tak sa strašne kuká inam, ja fakt neviem či mám nosiť uterák cez riť!!!

zarába 1,200 € a mama 400€ samozrejme 100€mimo.. keď toto počujete tak si tvrdíte že sme milionáry...určite... všetky peniaze dávaju na hypotéku( nechcem sa k tomu vracať prečo a ako) každopádne ledva niekedy nám ostane 30€ na celý mesiac. AKO SA MA Z TOHTO VYŽIŤ ?!!!!!!!!!!!!!!!

druhý sa stažujú že je ťažké vyžiť z 500€ tak čo potom do piče máme hovoriť my?! :(

na to, že niekedy nemáme dosť penazí vždy mám všetko, vždy mám čo jesť, vždy mi kúpia nové oblečenie aj keby nemali z čoho.. proste nikto v škole nevie o takýchto problémov.. a niesom sama ktorý takto žijúú..

NO TERAZ sa dostávame k veci.. V poslednej dobe skurvený tatko ojebáva moju mamu s peniazmi.. raz vytiahol pričom nič nezaplatil a nechce povedať kam ich do piče tie peniaze dal.. sprepáčením bodaj by ho šlaktrafilo...

Chcela som zostať len s mamou, veď ona je úžasná a vyžiť by sa určite dalo... ale preboha nemôžem jej povedať aby sa rozišla s hentým... najradčej by som mu vynadala a povedala mame čo si o nom myslím.

"Skurvený, vyjebaný úchyl hajzel idot klamár" ......
samozrejme že to nieje pravda no... klamár je určite, keď nepovie pravdu.

už sa to v živote nezmení ani môj názor naňho. a budúcnosti, ak budem mať dobrú prácu tak zoberel mamu niekam do ameriky kam som vždy chcela ísť, a on nech si tu zhnije debilný kokos.

PORADTE mi, čo mám preboha robiť? ako sa mám s tím vyrovnať? keď má prísť výpis z účtu račej by ho roztrhal ako keby mal mojej mame ukázať pravdu..

musím povedať že niekedy je ok ale to už málokedy... samozrejme stojim s mamou

čo mám robiť? to čo si o nom myslím nikdy by som mame nepovedala... prosím vás o normálne rady a nehovorte ako môžem niečo takého hovoriť na tatka... ale keby ste boli v mojej koži.. chceli by ste ho zabiť

somnanervy

Prezyvka55: ved ale ona sa normalne spyta a on ale dobre a nechce povedat pravdu... A mna to tiez sere to co dostavame kazdy z triedy vdaka skole 107 € na cestovne autobusom, to mi tiez nedal ze ved on si toho ani nevsimol ze to ma na ucte.. Jezis leze mi na nervy hajzel

zewa

SomNaNervy uz ti je lepsie? :)
TY s tym nespravis nic. Zariad si vlastny zivot. Ked budes moct, odid. Mama sa musi sama rozhodnut ako chce zit. A otec ma zrejme nejaky problem. Ale to tiez musi on chciet riesit. Sustred sa na seba.

Prezyvka55

Uhm, prvym krokom k tomu ako sa odlisis od toho na ktoreho mas tazke srdce je take ze sa neznizis na jeho uroven.
Zacal by som slovnikom. Ak si myslis ze si nieco viac ako on rozhodne by som tie vulgarizmi nepouzival.
A za dalsie to co robia tvoji rodicia s peniazmi je ich starost a nie tvoja, nemas ziadne pravo im hovorit do ich rozpoctu a ani ako tie peniaze pouzivaju. Nakoniec si ich zarobili.
Ocividne nemas problem s tym ze by ta nevyzivovali a myslim si ze tvoj negativisticky postoj je len postoj ktory sa preniesol z tvojej matky na teba vdaka tomu ze si ona nevie poriesit problemy vo vztahu, do ktorych ta nic nie je a ani by si sa do toho miesat nemala.