Tretia osoba vo vzťahu... čo robit?

Príspevok v téme: Tretia osoba vo vzťahu... čo robit?
stevo_pd87

mám problém, chodím 3 roky s perfektnou ženou,neskutočne si sedíme vo všetkom,má perfektnú povahu,vlastnosti,nikdy ma nezradila,neklamala,ani sa nekontaktuje so žiadnymi chlapmi,pritom nápadnikov ma od začiatku vztahu dost..samozrejme,že to už nie je s vášnou,atď. až také ako na začiatku(hlavne z mojej strany),ale to je normálny kolobeh vzťahu a ja cítim,že ju stále milujem a nechcel by som ju raniť..ale,prejdem k veci..tiež som mal pár moznosti podviest ju alebo si minimalne zaflirtovat (prácu mám takú,že prichádzam kazdy den do kontaktu s mnohymi ženami) ale nikdy by som to neurobil a ani nepomyslel..
avšak existuje osoba, pri ktorej si takyto isty byt nemožem..už pred začatim aktualneho vztahu sa mi s tou tretou osobou niečo \"rysovalo\", potom sa to nejako odmlčalo.. lenže ona je taky typ ženy, ktory ma neskutočne pritahuje,svojim dvojzmyselnym pohladom,usmevom,tonom hlasu,cely jej prejav je taky tajomny.. musim sa priznat,ze po pol roku od zacatia vztahu som tu osobu stretol raz na jednej diskotéke a polizali sme sa.. priatelka sa o tom dozvedela a odpustila mi .. odvtedy som sekal dobrotu, tú tretiu osobu som uz ani nestretával, občas mi napísala SMS alebo správu cez net,ale nejako som komunikáciu hlbšie nerozvíjal..
horsie je to, že tá tretia osoba pár mesiacov dozadu nastupila na rovnaké pracovisko,kde robím ja..aj ked robi na inom oddeleni a vidime sa tak raz za tyzden, ale to na to všetko stačí..tam to vlastne začalo zasa..najprv len pohľady,usmevy..tyzden po tom, ako nastupila, mi napísala cez net niečo ohladom práce, tak som jej vysvetlil veci,kt. potrebovala vediet.. potom mi napísala aj druhy den,treti..zacali sme sa bavit viac,vedel som,že sa to neubera \"dobrym\" smerom a nie je to spravne ale nedokazal som sa zastavit ešte v zárodku ...tak išli dni,, a my sme boli stále v intenzivnejšom kontakte, neustále správy cez net,smsky, hned po par dnoch navrhla,ci niekde nepojdeme sadnut iba dvaja..a ja blbec som samozrejme neodolal.. a po čase sme už chodili po kávach,drinkoch takmer kazdy den..mal som v sebe stále ospravedlnujuce myslienky typu \"ale ved nič zle nerobim, ale ved ja ju nepozyvam prvy,to ona mna,atd..\" aj ked sme obaja vedeli, kde to smeruje..ona vie,že som zadany,preto je pre mna jej huzevnata iniciativa nepochopitelna..po čase zase padli aj pusy nejaké a tak..najhorsie je to,že to dospelo do stadia,kedy ma volá priamo ku nej na byt (a účel tohto stretnutia netají)..ja viem že to čo robim nie je moc správne, ale pudy k nej fakt neviem ovládať..dost často si predstavujem sex s nou,atd..a tak neviem teraz ani co robit,, v podstate ani neviem o čo presne vlastne ide tej \"tretej\" osobe.. ale ukončit to zrejme nedokazem... a možno podvedome ani nechcem... nechcem podviest svoju priatelku,,na druhej strane ta zena ma neuveritelne ovladla, a pritahuje ma...

Maoam

ako sam pises, sexualny pud je jeden z najsilnejsich + vas vztah sa presunul uz do ineho, staleho levelu (lasky)

chyba ti to iskrenie na zaciatku a tato baba ta proste strasne sexualne pritahuje

otazne je - ci kvoli nej chces stratit tu perfektnu zenu, s ktorou si, lebo to ti realne hrozi

odpovedz si na to sam

bounty

Nezavidim tvojej priatelke ze koli tvojim pudom a chticom je uz teraz klamana a raz mozno bude aj poriadne nestastna. A co robit? Skus pouzit pri mysleni o tomto svojom probleme rozum a nie kkt..