Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam dost kamaratov nebude ani priatelka?

Príspevok v téme: Nemam dost kamaratov nebude ani priatelka?
plagat22

ahojte, moj problem je ten ze casto ked sa zoznamim s nejakou babou, postupne prejde otazka na to co robim s kym travim cas atd, lenze ja mam len tak 2-3 stalejsich kamaratov a ani s nimi sa nestykam nejak extra casto, prosto nemame az taku potrebu casto behat von, lenze baby potom na mna pozeraju ako na divneho a nudneho ked poznam tak malo ludi, neviem aky typ dievcata si hladat aby jej to nevadilo ze az tak casto nevyhladavam spolocnost

Agnes998

No skus to cez internet to bude najlepsia cesta. Internet je idealna moznost na zoznamenie prave pre nesmelych ci menej spolocenskych. Napis tam aky si a aku hladas.

milli11

Introvertku praveze asi tazko stretne, ked tie nechodia do spolocnosti.

Aj ked ja som tiez viac introvertka, najlepsie mi je doma, na gauci s knihou. Ale chodim niekedy aj do spolocnosti, pokecat, potancovat.

Mozno by som chodila aj castejsie, ale neznasam, ze niektori sa nevedia zabavit bez alkoholu a predvadzania.

sushi

haha, ja som na tom rovnako :D a som dievca :D ale ja sa nad tym nejako nezamyslam, nikoho si nehladam, myslim, ze mam cas na to

hatem-

tak si vymysli ze ich mas vela a hotovo.. zeny su mamonarske povrchne kurvy tak ich klamat treba aby si zili ako vo svojej oblubenej telenovele

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.