nedokazem sa sustredit..

Príspevok v téme: nedokazem sa sustredit..
Lenush

mam akademicky tyzden a na druhy tyzden ma cakaju ustne matury. potrebujem sa este doucit niekolko maturitnych otazok, ale ja som uz maximalne vytazena a vystavena. nedokazem uz vobec nic natlacit do hlavy ale nemam cas na oddych lebo to inak nestihnem.. poradte mi prosim vas nieco, aby som sa dokazala koncentrovat a maximalne sustredit na to, co citam.. ked sa ucim, myslienkami som inde, po par vetach ani neviem co som citala.. prosim poradte mi nikto nieco.. cokolvek. tabletky, napoje,cviky. COKOLVEK. dakujem

lenke

to je fakt vrchol, tak to som nezazila, ja som vzdy pocula ze na maturach je to v pohode a nezmykaju nikoho a ked to vie tak mu daju dobre znamky. Ja mam za sebou matury uz davno a nemali sme takych zakernych ludi, ale nic si z toho nerob. Ak si chcela mat dobre znamky len kvoli vyske ze z toho budes mat body naviac, to vela bodov nezavazi a ak to chces mat kvoli zamestnaniu tak to je absolutne jedno ako zmaturujes, nikto sa na to nebude pozerat. Ale chapem cloveka to trapi ked nad tym stravil tolko casu

Lenush

dnes som maturovala z ekonomiky.. vytiahla som si narodnu banku slovenska a KOMPLET vsetko som vedela.. dokonca sa ma pytala na sucasneho ministra financii aj na guvernera NBS.. aj to som vedela. odpovedala som pol hodinu suvisle sama a potom ma este dalsiu hodinu cistila.. nakoniec som dostala trojku.. patrim medzi dobre ziacky a vzdy som sa pravidelne pripravovala. a ona mi dala TROJKU!!!! :(( strasne som plakala ked som prisla domov.. caja, ktora isla predo mnou nevedela absolutne nic.. ucitelka z nej doslova tahala ale nic nepovedala a vysla z placom ze urcite nezmaturuje.. dostala TIEZ TROJKU!! no aka je toto spravodlivost?? nechapem podla coho to hodnotia, podla vedomosti alebo podla toho co sme mali oblecene alebo podla ucesu..?! velmi mi na tej znamke zalezalo a tak som sa ucila od siestej rana do minimalne desiatej a viem kazdu jednu maturitnu zo zadu aj z predu aj o tretej rano :(( aka je toto spravodlivost??? strasne ma to trapi lebo som si naozaj dala zalezat

fraisee

chce to trochen koncentracie, prejdi sa po cerstvom vzduchu, a proste sa prinut. inac to nejde. ja som pila na koncentraciu redbul pred maturami a nielenze mi nepomohol koncentrovat sa ale som aj zachrapala nad zositmi. na kazdeho funguje nieco ine.

pre bez síl

teraz sa obvinujes a uplne zbytocne. neboli to nezasluzene jednotky. inak ja som takto fungoval tiez. prve dva roky. a vobec nemam pocit, ze to boli nezasluzene jednotky. na to aby som tu jednotku dostal som sa predsa ucil a nie malo. takze boli zasluzene a rovnako boli zasluzene aj tie tvoje. inak teraz, ked citam tie tvoje prispevky, tak som sa citil presne tak isto ako teraz ty. a dnes? dnes sa len pousmejem nad tym. uvidis o rok sa budes aj ty len usmievat.

pre bez síl

urcite nieco povies. verim tomu. a urcite prejdes. drzim ti palce. a este je dolezite aby si tomu aj naozaj verila. snaz sa tomu uverit aj ked sa ti to zda nemozne. pozitivne myslenie pritahuje stastie. mam to overene. ahoj

bez síl

A zabudla som povedať, že je pravda, že som sa skoro vždy biflovala, aby som bola so sebou spokojná, musela som to vedieť ako básničku.. Chcela som mať 1-ky aj na mature, ale teraz by som bola rada aj za 4-ky! Hlavne, nech tú maturu mám:-(...A keď tu niekto písal, že predsa za tie 4r, čo to do nás hučali, že niečo vedieť musíme...u mňa to fungovalo tak, že som sa nabiflila, dala vyvolať, dostala 1 a potom som sa daný predmet už neučila! A takto to opakovalo stále. Takže za tie 4 roky poriadne nič neviem! Jednotky som mala nezaslúžene!

pre bez síl

tak ano, stane sa, ze niekto nezmaturuje. ale ty to nebudes. neboj sa. a keby aj ano tak sa svet nezruti. zivot nie je o tom, ze zmaturujes a hotovo. ze je koniec. uvidis, ze ta v zivote caka este vela pozitivneho. toto je len taka skuska.