nedokazem sa sustredit..

Príspevok v téme: nedokazem sa sustredit..
Lenush

mam akademicky tyzden a na druhy tyzden ma cakaju ustne matury. potrebujem sa este doucit niekolko maturitnych otazok, ale ja som uz maximalne vytazena a vystavena. nedokazem uz vobec nic natlacit do hlavy ale nemam cas na oddych lebo to inak nestihnem.. poradte mi prosim vas nieco, aby som sa dokazala koncentrovat a maximalne sustredit na to, co citam.. ked sa ucim, myslienkami som inde, po par vetach ani neviem co som citala.. prosim poradte mi nikto nieco.. cokolvek. tabletky, napoje,cviky. COKOLVEK. dakujem

bez síl

ethel, ale tiež Ti tu môžem sľúbiť, že ak ma z nejakého predmetu vyhodia, tak sa rovno zabijem, ani domov nepôjdem:-( A smolu som v škole mala často....raz som sa naučila celý zošit okrem poslednej strany a práve tú som dostala- nemala som ani tušáka o čom to je, netýkala sa predošlých, Takže 5ka!!!! Ja obdivujem ľudí, čo sa dokážu vykecávať...ahojte:(

pre bez síl

nevsimaj si prispevky od ludi, ktori nevedia pochopit tvoju situaciu. bol tu len jeden taky. ostatni sa ta snazia pochopit a podporit. fakt sa neboj. hlavne sa ukludni, rozdychaj to. a zastav sa este niekedy. urcite ti radi pomozeme.

ethel

bez síl..ja ti verím a teším sa na ten deň,keď nám prídeš povedať,že sme mali pravdu..a keďže čas tak rýchlo letí..zachvílu ti bude dobre!

bez síl

Vieš, neviem, či je to našou školou, ale u nás min. rok nezmaturovalo 12 báb, predošlé roky to isté! Naši profáci radi potopia:-(

bez síl

Veď hej, prídem na zdravie- odreagovať sa a hneď sa toho chytajú, že sa mám radšej učiť...myslím, že sa mi už "ulavilo", už nie som taká napätá, nervózna, už som aj vyplakaná, tak fakt idem pokračovať...Ďakujem Ti.

pre bez síl

ja som si vytiahol otazku, ktoru som sa neucil nikdy v zivote, nie este na maturu a vdaka pomocnym otazka som ten predmet dal na 3. tak sa fakt nemas coho bat. ved ked ti to tolky hovorime asi na tom bude nieco pravdy.

pre bez síl

neboj sa, komisia ti bude davat pomocne otazky a urcite ti zapne. a nezabudni na ten spanok, je velmi dolezity. mozno aj preto mas pocit, ze nic nevies. nie si oddychnuta. na vecer si daj nejaky caj na ukludnenie a na zaspatie. pekne sa vyspat 6 - 8 hodin, potom pokracovat. 4 hodiny sa ucit, chvilu pauza, chod sa prejst niekam, vypocuj si hudbu alebo prid sem na zdravie a pokecaj si chvilu a potom zas pokracovat a takto dookola. a hlavne klud.

bez síl

ethel, ale keď som sa "to" neučila, keď o tom nič neviem, nemajú ma načo naviesť...pochopte ma už...ja sa fakt neviem vykecať!

bez síl

Lenush, ale nemák som ešte nevidela!..teda videla, ale keďže nemám slovnú zásobu......nemám šancu tam opísať aj ten obrázok v 1. úlohe!..no nič, idem pokračovať v učení.....