Dnesne vztahy

Flaarik

Som introvert a melancholik, flagmatik nekomunikujem nikdy, von chodim na 5min zo psom a domov, Ja nemam potrebu kecat o nicom. Pokial je nejaka normalna tema rad sa zapojim ale nikdy neni skym a ja nerad zacinam a inac to nebude v tomto, povahu menit nebudem ani to neviem ako.

lordCasanova

Flaaro a chodis vobec von? Ak sedis len doma tak tazko nejaku stretnes. Jedine tak muchu samicu. Chod von raz za cas. Oslov nejaku. Zacni nenapadny rozhovor. Opytaj sa na cestu, kolko je hodin, pochval aka je pekna, proste zacni komunikovat. Spravny chlap kona, cini sa. Ak budes len pasivne sediet neziskas si ziadnu. Baby sa boja zacat prve a chlap by mal byt ten co zacne komunikovat a dvorit. Myslis ze ked budes sediet niekde na lavicke tak ti spadne baba do narucia z oblohy?

odpovedam

flaarik, necakaj, ze budes hundrat, kydat na zeny a ze potom sa do teba nejaka zalubi. vystup zo svojej lenivosti a nieco pre svoje stastie sprav. nemysli si, ze stastni ludia to maju v zivote lahke. iba nieco pre seba robia a vazia si, co maju.. ty nie...

Flaarik

Klamat sam seba ja uz nemienim ze bude dobre, tomu som veril po strednej dievca pride same a kde je to dievca? Kde je? Prislo? neprislo nestalo sa totalne nic

Flaarik

Viera v dobra, to ze my jedna vynadala na strednej ze som panic a suchar tomu mam verit? Za vieru v dobra sex mat nebudem pokial viem. A klamat si nebudeme sex my nenahradi absolutne nic.

Flaarik

Stresujem lebo samosex ma nebavi jak tu jedna napisala co my odporuca, tak preto stresujem a vo viere v dobra som skoncil a nemam sa predkym uzatvarat nepoznam nikoho.