Môj vysnívaný ideál neexistuje. Alebo som až príliš náročná?

Príspevok v téme: Môj vysnívaný ideál neexistuje. Alebo som až príliš náročná?
laurika_93

to naozaj neexistuje taký chlap pre mňa?
ktorý: nefajčí,nenadáva, nechodí sa pravidelne opíjať do barov, má rad prírodu a zvieratá, rád varí, má rad deti, taký ktorý miesto pozeranie seriálov pôjde radsej na prechádzku alebo si zabehat,športový typ, stará sa o seba, inteligentný, má zmysel pre humor, vie čo chce od života, spoľahlivý, romantický typ, rad chodí do spoločnosti,sympatický, taký ktorý nechce dievča len využiť ale chce skutočnú lásku, taký ktorý sa nepozerá len na vonkajšiu krásu ženy ale vidí aj tú vnutornú, vie si vážiť ženu, a to hlavné nejde mu len o sex

doteraz som na nikoho takéhoto nenatrafila :( A to hladam iba niekoho velmi podobného mne :( no žial nič..a len pre info mam 21r

xo

laurika_93
ak si si všimla (alebo nie?) ja som slovo dokonalý dal do úvodzoviek.. samozrejme viem, že Adonis neexistuje to je jasné..

xo

to naozaj by si sa "necítila fajn" s človekom, ktorý do bodky nespĺňa tvoje požiadavky? Ja by som povedal, že ak budeš takto chronicky bazírovať nad vlastnosťami "dokonalého", tak asi nebudeš nikdy dokonale šťastná, ani keď ho objavíš. Predstav si, že nájdeš toho pravého a on by sa po čase trochu zmenil (ľudia sa často menia)... napríklad by začal fajčiť, "náhodou" by sa na oslave odviazal alebo niečo podobné.. hneď by si ho opustila? V každom prípade veľa šťastia v hľadaní.

laurika_93

aký dokonaly?? ja som nikde nenapisala ze hladam pána dokonalého.
Len niekoho podobného mne. Ked nefajčím , nenadávam a nepijem ja tak si to môžem dovolit vyzadovat aj od toho druhého :) a stojím si za tým :)

laurika_93

ja verím že raz sa nájdeme :) a nebudem predsa s niekym s kym sa necitim fajn a len pre to aby som nebola sama

xo

ale pochop, že to, čo si napísala, je jednoznačný oxymoron.. mám pocit, že si si prečítala až príliš veľa románov. Väčšina vzťahov je o kompromisoch. Či už sú tie kompromisy veľké, alebo malé, to už záleží od partnerov. Nikto nie je proste dokonalý a ak budeš hľadať podľa tejto svojej šablóny, budeš mať veľmi malú šancu. A je zaujímavé, ale väčšinou zúfalky (prepáč nemyslím konkrétne teba, tak všeobecne) napíšu "som až príliš náročná?" Toto sa tu a na iných fórach riešilo už x krát a vždy tá osoba napísala že záujemcov je "mnoho"... to ma len tak napadlo.

pistek

Ahoj Laurika. Je dobre, ze vies, co chces. A nevzdavaj sa, pod za tym,ako si si zaumienila. A neber zivot takto smrtelne vazne, ved mas este len 21r, tak trosku lahkosti vanku usmevu roztopasnosti. A ver, ze tam niekde existuje aj taky muz, akeho hladas. Isto nie je mozno v tej prvej linii co teraz o teba prejavuju zaujem, ale je niekde tisko v ustrani uzadi a caka, nez si ho aj ty najdes, objavis..

laurika_93

ale jasné ze o mna prejavú zaujem.. a je ich dosť..len nikoho z nich si neviem predstaviť ako svojho partnera na celý život

muži ktorí fajčia, každé druhé slovo ktoré z nich vyletí je nadávka, ožierajú sa, chcú ženu len na sex sa mi doslova hnusia..ako nič v zlom ale každý hlada sebe rovného,..či to tak nieje?

0vecka

ktorý: nefajčí,nenadáva, nechodí sa pravidelne opíjať do barov, má rad prírodu a zvieratá, rád varí, má rad deti, taký ktorý miesto pozeranie seriálov pôjde radsej na prechádzku alebo si zabehat -

tak tu si prave opisala tak 90% nezadanych

,športový typ, stará sa o seba, inteligentný, má zmysel pre humor, vie čo chce od života, spoľahlivý, romantický typ, rad chodí do spoločnosti,sympatický,

- a toto su kvality ktore nema a preto je nezadany...

ty xces offroad ktory vyhra F1..

xo

Evidentne sa až príliš preceňuješ, ale asi nebudeš až taká dokonalá, ak o teba ešte nikto neprejavil záujem. A budeš si dovtedy vyberať z tých zopár "dokonalých" až kým ostaneš sama. Proste nikto nie je dokonalý a s tým sa budeš musieť zmieriť. Takého chlapa, akého si ty opísala, ja som ešte v živote nevidel, možno tak v nejakej telenovele.