Rodina? Ci nie?

Príspevok v téme: Rodina? Ci nie?
jacki

Ahojte ja som sem uz pisala no rozhodla som sa sem znovu napisat,lebo neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Mam priatela sme spolu 3roky velmi si rozumieme a mame sa radi.Rozumiem si aj s jeho rodicmi su v velmi dobri.No neviem co si mam mysliet o ostatnej ich rodine.Priatel bol teraz s rodicmi u ich babky na dedine,kde este okrem nej byvaju aj priatelovi krstny a jeho bratranci.Je to velmi krasna krajina (nebudem konkretizovat)maju tam aj rozne pamiatky.Priatel ma tam velmi chcel zobrat,a vsetko mi to tam poukazovat.Kedze to patry jeho babke priatel sa jej opytal ci ma tam moze priviezt na vikend,nakolko aj bratranci maju priatelky a aj jeho sesternice frajerov a oni tam chodia pravidelne a su tam ako doma su tam skratka vitany.Len akosi ja tam nemozem prist.Ked sa priatel babky pokazde spyta,ci tam mozme prist,ze aj on sa chce so mnou pochvalit,tak jeho babka kruti hlavou a povie,ze nie.Priatel je velmi nahnevany kvôli tomu a aj smutny.A aj mna sa to trosku dotklo,pretoze s jeho babkou som sa uz spoznala a vraj som jej velmi velmi simpaticka a povedala o mne,ze som velmi velmi dobre dievca a k priatelovi sa hodim a priatel mi este povedal,ze sa vyjadrila,ze by uz chcela aj pravnuca.Priatel mi stale hovori,ze uz aj ja patrim do rodiny,ze to povedali aj jeho rodicia,no mne to tak nepripada.Ak teda patrym uz aj ja do rodiny tak je to potom velmi cudne,ze vzdy ked sa jej priatel spyta,tak pokyve hlavou a povie ze nie.A pritom je to naozaj take velmi cudne pretoze ani jeho bratranci niesu zenaty s tymi ich priatelkami a tie tam mozu chodit a su tam ako doma iba ja nie. Trosku sa ma to dotklo a je mi to aj trosku luto a pride mi to aj take nespravodlive.Priatel mi povedal,ze ma tam zoberie,ked budeme manzelia no ja som mu povedala,ze ja nebudem ani potom chodit niekam,kde neviem z akého dovodu ma nechcu,a asi tam niesom vitana.Neviem co si mam o tom celom mysliet.No je to take trapne.

MultiLevel

Ni-ka, mne sa nechce citat celu diskusiu :)
A podla jeho veku mi uz je vsetko jasne. Dievca, otvor oci, porozmyslaj a uvidis aj sama mozno niektore veci :)

Agnes998

Ked som citala tvoj problem tak ma tiez hned ako prve napadlo, ci v tej ich dedine nema nejaku znamost, tajnu lasku a preto ta tam nechce. Lebo je fakt divne, preco prave teba by tam babka nechcela, ked si s nou nikdy nemala ziaden problem, si mile dievca a vsetkych ostatnych tam chce. Problem bude asi fakt niekde u tvojho priatela, nie u babky. Znamost tam samozrejme mat hned nemusi, mozu byt na to aj ine dovody a je ich vela moznych. Mozno sa za teba z nejakeho dovodu hanbi, hoci to nemusi byt tvoja chyba a nemusi byt problem v tebe ale v nom. Tiez sa moze hanbit za svoju rodinu pred tebou, z nejakeho tebe neznameho dovodu. Pred casom si pisala, ze odisiel na dva tyzdne a ze ti strasne chyba a nevies, ako to bez neho vydrzis. Tak ma napadol aj ten dovod, ze to, ze si na neho tak strasne naviazana, mozno mu to vadi, mozno to citi tak, ze nemoze volne dychat a k pribuznym si chodi od teba oddychnut. Skus trocha pribrzdit vo vasom vztahu, nevyzaduj od neho, aby bol s tebou kazdu volnu chvilu, najdi si sama konicky a jeho tiez posli sameho za kamaratmi alebo jeho konickami, obcas. Uvolni uzdu, nechaj vas vztah viac dychat. Mozno to pomoze.

MultiLevel

Probuh, preco sa normalne nespytas jeho rodicov o co ide? Alebo ako ti to vlastne priatel vysvetlil? Ved sa snad pytal babky, ze o co ide, co je vo veci, nie?
A posledna vec, vy ste plnoleti? Lebo sa mi podla toho co opisujes zda, ze nie...Co je jeho mame do toho, ci by prisiel o tyzden skor za tebou? :D ved je to jeho vec....no a co, ze su tam autom, ved keby chcel, pojde za tebou a ziadne auto neauto, vlak nevlak na to nema dosah.....
Vies, v tomto celom bude cosi ine. Ja aj tusim co, ale kebyze ti to napisem, aj tak neuveris :D takze, popros draheho nech je k tebe co najviac uprimny a povie ti, co je vo veci....odpoved "nic" neber ako odpoved....A ak ma viac ako 18, tak nech mu maminka nerozkazuje, kedy je vhodna doba ist za tebou ;)

jacki

Pozri sa ja niesom pruderna co sa toho tyka!Ked niekoho mas tak to neznamena,ze s nim musis mat sex kazdy den a kazdych 10minut a nic ine nemat na mysli iba toto jedno a myslim si to je moj nazor,ze dva tyzdne to nieje zase taka dlha doba ako keby isiel niekde na rok kazdy nieje taky sexu chtivy ze to potrebuje mat 10krat za den a ak to tu tak velmi niekoho zaujima tak ani priatel nieje taky no toto tu rozoberat uz skutocne nebudem!do toho je tu kazdeho velky prt! Ok v poriadku napisala som sem rady som dostala a ja sa podla toho aj zariadim.Len neuznavam to ked tu niektiri ludia maju potrebu urazat a navazat sa do iných ludi.Dakujem za rady vsetkym.

ni-ka

kde som napisala ze ste postihnuti??!

a ano,je to forum,ked sem napises,odpise ti aj viac ludi...nemozes cakat ze ti kazdy napise,ano dievca,robis dobre...
a prepac,ale ja by som toto tri roky netrpela...co som handra?
chalan ma urcite druhu a dobre sa na tebe bavi...a ked si takato pruderna co sa sexu tyka tak sa ani necudujem...

jacki

Prezyvka a Ni-ka este raz a naposledy!Ani ja a ani moj priatel niesme postihnuty neviem preco tu niektory ludia maju potreby vzdy niekoho urazat!Ja som si z toho nevybrala iba to co sa mi paci!Ja som povedala,ze ked sa vrati tak sa s nim o tom este raz a naposledy porozpravam a ked sa to bude stale opakovat a malo by to takto byt aj nadalej tak samozrejme,ze s nim nezostanem a rozidem sa s nim tak neviem co sa tu stale rozobera nijake zametanie!A este k tym potrebam kazdy chlap nemusi mat na mysli iba tuto jednu vec a dva tyzdne to nieje zase taka strasna doba co sa tohto tyka a mimochodom nemam rada ked sa tu rozoberaju az taketo sukromne veci co sa toho tyka kazdy par nemusi mat v hlave iba to jedno co sa tohto tyka nezelam si aby ste tu rozoberali az taketo intimne veci myslim si ze ani jednej z vas by sa to nepacilo!

DontWorry

Prezyvka ty asi nemas dobry den dnes, co? Nerozumiem naco tu radis ked sa nevies vtrepat do koze. Osocovanie ti veruze ide. To ze som poradila podobne neznamena, ze budem teraz ju oznacovat za postihnutu len preto, ze ma asi nejaky komunikacny problem s partnerom...

Naco je toto forum, ked ludia pridu po radu a dostanu presny opak...

Nazor, ktory sa nezhoduje s nazorom zakladatelky moze byt samozrejme, ale nerozumiem celkovo tym utokom

ni-ka

prezyvka-dievca si vyberie len to co chce pocut...ak jej niekto povie pravdu tak na to nereaguje...na jednej strane pise ze ma hrdost a ze sa mami pytat nebude preco ju nechcu v rodine,na druhej strane tu hrdost asi nema ked priatelovi dovoli so sebou takto zametat...
a stale nechapem jakto ze 30 rocny chlap je dva tyzdne niekde s rodinou...a rodine da prednost pred nou...to nema fyzicke potreby??:-)
je to cele divne...
ale tak ked necha so sebou takto jednat...

hm..

u mna detto..automaticky som vitana u frajera doma, tak ako je on u nas..oslavy rodinnych prislusnikov nevynimajuc..je to vazne zvlastne a nieco tu smrdi..podla mna ten tvoj priatelko v tom bude mat viac prsty ako ta babka..neskryva nieco? neudrzuje s niekym paralelne dalsi vztah?