Kvasinky?

Príspevok v téme: Kvasinky?
no ja...

Caute. Typujem, ze kvasinky. Teda dufam, ze nic horsie... Boli sme na dovolenke, kazdy den v plavkach a asi je to tam... Prve svrbenie som postrehla vo srvrtok v noci po ceste domov. Piatok som pre istotu dala Rosalgin vyplach. V sobotu som svrbenie pocitovala stale, tak som dala este jeden vyplach a kupila Canesten tabletu + krem. Tabletu som dala v sobotu na noc, krem hned rano po zakupeni. Este sa mi nestalo, ze by mi to nezabralo, ale nepocitujem ziadne zlepsenie. Z vonku to uz mam cele cervene a stipe ma uz aj ten krem. Pise sa tam, ze ak sa to do 3 dni nezlepsi, treba ist na gyndu. Zajtra je to treti den, do rana sa zazrak isto nestane, tak sa asi objednam. Uz sa vam stalo, ze vam ta tableta nezabrala, aj ked ste ju dali hned a na nic necakali??

no ja...

No, uz to vobec nesvrbi. Krvacanie sa uz nezopakovalo, vonkajsie zacervenanie mizne, krem prestava stipat. Zeby som tento boj vyhrala aj sama?? Kazdopadne na kontrolu zbehnem urcite

no ja...

Ahoj. Ja ju mam druhy krat v zivote. Neviem, co sa stalo, ale svrbenie takmer prestalo (zeby sa cez noc stal ten zazrak??), ale zacla som krvacat! Menzes mam dostat najskor tak o dva tyzdne, ale pred mesiacom som prekonala zapal mocoveho mechura a mala som ATB, ale vsetko bolo Ok, tak neviem co sa deje. Krv je svetla, nie ako pri menzes. Nemam ani ziadne menstruacne priznaky. Mam strach, co sa deje. Vysetria ma aj ked krvacam (aj ked nie vela zatial..) ?? Help, chytam paniku :-(((((