Bojím sa toho, čo bude po pôrode

Príspevok v téme: Bojím sa toho, čo bude po pôrode
TamaraZufala

Ahojte, som už úplne zúfalá z premýšľania nad svojím životom. Som tehotná a na bábatko som sa tešila, som v 4. mesiaci, ale teraz sa už veľmi neteším. Nemyslite si nič zlé, ale ja za to nemôžem, bojím sa toho čo bude s mojm vzťahom keď sa nám narodí bábatko. Priateľ sa naňho veľmi teší, ale ja mám 22 a on 23 rokov a ani spolu nebývame. Je zlatý a milujem ho najviac na celom svete, ale strašne sa bojím že nás vzťah sa rozpadne keď budeme mať bábatko a ja budem inde a on tiež. U nás spolu bývať nemôžeme a uňho tiež nie, to sa teraz nijako vyriešiť nedá. Bojím sa že oňho prídem, chcela by som aby sme boli spolu všetci traja, ale ja už neviem čo mám robiť stále sa nad tým trápim.. Ja ho mám radšej ako svoje bábätko, prestala by som takto rozmýšľať jedine keby sme bývali spolu, keby sme boli spolu. A neviem ako by sme žili v podnájme hoc mne by stačil aj jednoizbový byt nič viac, lenže on nezarába bohvieako a ja nezarábam vôbec nič takže si to vobec neviem predstaviť, a tiež naše rodiny nám môžu pomôcť s niektorými vecami, ale nie veľmi s financiami keďže tiež niesú na tom bohvieako dobre. Nič mi nevadí len to že nebudeme spolu.určite sa odcudzíme keď sa ja budem venovať len bábatku a jeho uvidím raz za týždeň-to nieje normálne.. :( :( :( :( Vie mi vôbec s týmto iekto pomôcť, poradiť?....

ni-ka

jednoznacne podnajom...ty dostanes nieco,on nieco zarobi,na podnajom bude a nejak sa uskromnite,nie?vela rodin tak zije a zvladli to,urcite to zvladnete aj vy...uvidis:-)