Je to šlapka?

Príspevok v téme: Je to šlapka?
Miroslav33

Ahoj prosim aby ste mi napisal co si o tom celom myslite....-
--------------

Tento rok marci som spoznal jedno dievca 29r....
stretol som sa s nou 5 krat ,stale sa ma pytala ci je to moj byt kde byvam ci byvam sam..... padla aj tema ze kolko ze mam penazi.... tak som jej povedal ze nemam nic.... ani auto nie je moje ktore mam.... do tej doby mi pisala ze ma lubi.... ze ma chce.... ale ked som jej povedal ze nemam nic uz mi napisala ze sa nezalubila.... ale min mesiac som jej napisal zo srandy ze idem byvat do talianska ze som tam kupil vilu na plazi....a opat ma chce..... vraj to tak nemyslela.... ze ma chce.... co vy na to ???

doubledog

to mas ako v prirode, dravci chytia hlavne oslabene kusy :)
a taketo zeny chytia skor tych hlupejsich muzov
ak teda neratame takych muzov, ktori su s tym uzrozumeni a vyhovuje im takyto biznis pristup (tych je aj tak drviva vacsina)

Slobodna

skôr by som to tipovala na slepú Esmeraldu ak doteraz neprišla na to, že chlapec má holú prdel a ponúka jej len svoju bublinu. Ale tak možno ešte len začína :)

xXx123

Slobodna: Áno, taká prvoplánová jednoducho Mária ... chlapov nepodceňuj, veľmi rýchlo sa zorientujú a ju využijú na luxusné oblbováky. Možno ako tento tu na vilu v Taliansku ;)

Slobodna

Hej úplne jednoduchá :)
Len ten smer svojej lásky mení na základe zvláštnych dôvodov.
chlapi...a potom tu revú ako malé deti.

xXx123

Slobodna: Z môjho pohľadu nie je ani šlapka a ani zlatokopka. Skôr by som povedal že taká jednoduchá. A týmto štýlom ju len plno chlapov využije na nejaké oblbovacie rečičky. A skutek utek.
Miroslav33: Prosím Ťa, lakomiť sa na nejaké jazdené auto, resp. panelák/byt, no to je už dehonestácia mena zlatokopky. Ak máš 33 rokov, tak by si v tom veku už niečo hmatateľné mal mať. Kurňa, čo je to za chlapa čo po 30-tke nemá prakticky nič?

Slobodna

Je to zlatošľapka :) Neodsudzuj ju, skôr seba. Vyberáš si totiž veľmi zvláštne druhy žien, ale to je vždy tak keď chlap chce nádhernú ženu. Taká s vami pre vaše pekné oči rozhodne nebude.