Je to šlapka?

Príspevok v téme: Je to šlapka?
Miroslav33

Ahoj prosim aby ste mi napisal co si o tom celom myslite....-
--------------

Tento rok marci som spoznal jedno dievca 29r....
stretol som sa s nou 5 krat ,stale sa ma pytala ci je to moj byt kde byvam ci byvam sam..... padla aj tema ze kolko ze mam penazi.... tak som jej povedal ze nemam nic.... ani auto nie je moje ktore mam.... do tej doby mi pisala ze ma lubi.... ze ma chce.... ale ked som jej povedal ze nemam nic uz mi napisala ze sa nezalubila.... ale min mesiac som jej napisal zo srandy ze idem byvat do talianska ze som tam kupil vilu na plazi....a opat ma chce..... vraj to tak nemyslela.... ze ma chce.... co vy na to ???

knedlík

Hľadám peknú bohatú slečnu, ktorá by chcela nie príliš vyšportovaného chlapca bez bytu. Čiže žiadnu zlatokopku. :-D

PS: Na obed zjem 20 knedlíkov.

hulala

Zeny tolko minaju a traviac casu staranim sa o seba aby sa vam pacili, tak aj vy uz prestante byt lenivi a svoju beschopnost postarat sa neobhajujte vyhovaranim sa na zlatokopky

hulala

Nezistny vztah?? skutocne? ... obe pohlavia si vyberaju na zaklade nejakych vyhod a predispozicii,,, .. nejake falosne city zalozene na sympatiach istyh vlastnosti - krasa, mudrost, vtipnost, schopnost zarobit peniaze,,, akym pravom si dovolujete osocovat zlatokopky a vsetko ostatne tolerovat? .. chcete snad povedat, ze ste oslovili niekedy zeu,ktora nebola vzhladom pekna? ..... tak ako vy by ste si nezobrali skratu, ani zena si nebude brat niekoho,kto nie je schopny zarobit a postarat sa aspon o seba, nie to o rodinu,,,

keysha777

To nieje šlapka,ale ZLATOKOPKA chce sa prisať na niekoho kto je pri peniazoch a zabezpečiť sa do budúcna ..
Ukonči snou radšej kontakt ak sa nechces sklamať

sampon

Az dvaja sa nasli. Ono to je asi tak, ze muzi sa vacsinou nesnazia prizivovat na niekom, komu tvrdia, ze ho miluju.