Zavadzanie tamponu

sa postim

Aduska skus do ucha alebo do nosa.Potom napis ako bolo :-D.A tvoja vagina,co potrebuje robit na WC?:-DDD
Moja dcera este nema ani 11 rokov,uz ma prvu skusenost s menstruaciou a nema take blbe otazky ako ty.

papQa

ahoj .. ja mmam 13 a takmer vsetky moje spoluziacky si uz skusali tad tampon a vraveli ze su s tym spokojne a ze to ide uplne lahko a neboli to .. mnoo ja som si ho skusala dat a vobec mi to neslo a dost to bolelo

aduska

mam 15 a newm kde si mam zavies tampon..do vaginy asi ne bo potom nemozem ist ani na wc...kde presne,..pls..dakujeem

jancecka

mne osobne to nevadí a nehnusí sa mi kúpať v bazéne spolu s holkou čo má menzes, a hej, toxický šok, zatiaľ som nemala ale sesterka nemôže kôli nemu tampón ani vidieť :D

ginger294

no ja s tym problem nemám,minuly rok este áno vtedy som skusala normal ale odvtedy uz niesom panna tak to ide ale ja 3 mam vlozky az potom tie 3 si davam mini a to staci.

smejko

cawte baby...mozno si pomyslite, ze som dost cudna, ale myslim, ze tampony nie su dobre riesenie...ved si predstavte, ze sa idete kupat a nejaka zena to vedla vas ma a zobrala si tampon...sak to je ake nehygienicke..ja sa jednoducho v tom case kupat nechodim...a nebojite sa toxickeho soku???...

jancecka

ja používam tampóny len výnimočne,len keď sa chcem kúpať, mňa to hrozne bolí pri zavádzaní a ešte viac pri vyberaní D: neznášam to a to mám 24 a menzes od 16-tky D:

zlatko804

kupila som si tampony s aplikatorom, je to jednoduchsie ho zaviest, ale stale mam problem ze je zle zavedeny, ako keby sa mi vysmykoval, moze to byt tym ze je moja posva dlhsia a aplikator na to nestaci?

mendy

jednu nohu na zachod vylozit, zhlboka nadychnut a vtisnut. jemne tisnut az pokial nebude len malo snurocky vidno. nie kolmo nahor, musite vycitit. samozrejme ze to boli, mna to zaboli niekedy aj teraz, po 3 rokoch, sa vratim na hajzel a napravim, v pohode baby. drzim palce.