Ženy, čo myslíte, existujú aj tzv. muži zlatokopy?

Príspevok v téme: Ženy, čo myslíte, existujú aj tzv. muži zlatokopy?
-Miroslava

Lebo ja viem, ze ano. Osobne som mala moznost spoznat chalanov, ktori sli len po dievcatach z bohatsich rodin, ktorych rodicia bud uspesne podnikali, alebo boli lekari, zamestnanci statnej spravy, pravnici ci riaditelia nejakej mesiej ci vacsiej institucie. Normalne vam tak ako u dievcat a zien existuju chalani a muzi najma vo veku 18 - 30 rokov ktori idu len po zazobanych babach. Spoznate ich tak, ze bud su sami z tych rodin pri peniazoch alebo sa aspon snazia posobit, ze su pri peniazoch aj ked ktovie akym sposobom ich ziskavaju.
Dobre vyzeraju, staraju sa o seba, vzhlad vsecko super a cool, maju radi zabavu, posedenia na terasach, kupaliska, fitka, welnesy, restiky, kaviarne.. Proste taki chalani ako z casakov vystrihnuti, uces coolovy, oblecenie, obuv, parfemy, retiazky, nausnicky. Proste take typy v lese, na ture , nestretnete lebo by sa im zaspinili topanocky a aku len krasavicu by tam stretli :-D
Tito muzi nemaju zaujem o normalne jednoduche dievcata. Oni proste potrebuju sa ukazat ze zbalili tu najvacsiu \"kocku\" pod slnkom ktora im honi vtaka a bohatych rodicov, ktori maju urcite postavenie. Potrebuju babu s \"dokonalym\" mejkapom, ucesom, cool oblecenim, cool kabelkou, napichanymi perami, umelymi mihalnicami, silikonovymi prsiami, atd. Muzi-zlatokopi proste existuju tak ako zeny-zlatokopky. Im je jedno, ze dane dievca je tupe jak tago, chechce sa jak sliepka, ze jej oplzle slova idu z ust ako na beziacom pase, ze fajci, ze sa aspon raz za tyzden opije na mol, ze je panovacna a vo vztahu ma hlavne slovo ona, ze bez svojich rodicov by si nemohla ani kupit to auto co ma, ze len vdaka nim sa ma tak dobre. Ja co sa spravam normalne, aj obliekam sa pekne a vkusne, ziadne vyzyvave oblecenie ani niesom uplne zahalena, licim sa tiez primerane, vlasy mam jednoduche, ziadny extra uces ani farba, nehresim neopijam sa, nefajcim, viem sa zabavat, rada sa smejem.... a predsa im niesom dobra. Oni proste pojdu za tou, ktora je vyzyvava, oplzla, zafajcena, s pivom v ruke, velkym dekoltom. Co ti chalani-muzi vlastne chcu? Preco rozpravaju o slusnych babach, ale za frajerky si vyberaju tzv. pixle co daju hocikomu. Lebo su to zlatokopi. Mozte sa do man pustit chlapci, ale ja to vidim, ze ak sme v partii von, na kupco,posediet niekam, tak ti prevazne dokonali krasavci idu len po takych babach. Proste aj ked im ta baba sprosto nadava do kurevnikov, do ko*otov, do ch*jov, debilov, svin, aj tak jej kupia drink, pivo, pozvu ju na rande, nechapem. Uz nemam ani chut niekam chodit, lebo vzdy maju vacsiu sancu tie scandy. Poviete mi, ved nehladaj medzi takymi, ale ja nemam zase zaujem o chalana, co vypusti pat slov za celu hodinu, je strnuly, bojazlivy, tichy, rucky skrizene na hrudi ako keby sa branil, prosto co vyzera ako debilko. Chcem normalne chalana, ktori sice vyzera dobre, ale nieje debil. Ale hlavna tema je o zlatokopoch nie o mne. Takze komentare ku mne si prosim odpuste ak sa da :-D Dakujem

EEEEE

mna irituje ked chlapi/chlapci nadavaju na k***y a zlatokopky a pritom napr. lajkuju na fejsbuku toho bilzeriana co neviem odkial sa zrazu zjavil a uplne su z neho ohureni....podla mna je spatny ako noc a jednoducho nech je cimkolvek podla mna tym sliepkam prosto plati aby sa snim fotili iba v nohavickach...ano..alebo jednoducho ked neznasaju tie sliepocky a ide nejaka okolo klopkajuc na hnusnych platformach a uplne ju obdivuju ze vuav aka kočka...to je uplne zvratene... az mi je zle. Ja tiez stale narazam na takych debilkov a nikdy som zatial nestretla sebavedomeho chlapa ktory ma rovnake zivotne priority ako ja, opovrhuje sliepkami a dokaze byt verny...existuje taky vobec???

blues

Ano su taki, ja tiez poznam zopar z okolia ale oni si hladaju z bohatsich kruhov lebo sami si myslia o sebe ze su z lepsieho cesta a nebudu sa podla nich zhadzovat s nejakou zo skromnych pomerov. Aj ked tie skromnych pomnerov maju lepsie srdce co som mal moznost zistit a vedia nadovsetko lubit a tie zo snobskych vrstiev su strasne namyslene, na luxuse zalozene a chcu stale viac a viac aby sa mali cim pysit pred kamaratkami. Cize ako tu niekto spomenul vrana k vrane...
Ak je chalna namysleny snob pri peniazoch bude si automaticky hladat snobku namyslenu lebo si chce zachovat urcity standard na ktory je chudak nauceny zit. Je im jedno ze tie baby za vela nestoja, maju blbu povahu ako som zistil. Kazda jedna fajci, chlasta, kozmeticka a kadernicka su ich kazdodenne navstevy, handry, topanky a kabelky, a uz aj auta ako vidim. AAaaa zbytocne rozpisovat.

Sejla

ako na druhej strane isto to pre niekoho kritérium je a ide spravidla po takých, no veď to je hrozne blbé na tom, že žijeme v období finančnej krízy a tie prachy sú už hlavná téma všade, aj vo vzťahu... mi to ide hore krkom.

Sejla

ja tiež neviem, čo je to na slovensku tá vyššia vrstva a ako sa také dievča rozpozná, podľa handier asi ťažko, keďže si mysím že muži nerozoznajú Chanel od H&M, ale iste je pre chlapov dnes dosť dôležité, aby nebola finančne závislá na ňom a holt určite je atraktívnejšia ak má viac, než menej, to isté ako u žien, ale že by to bolo nejaké kritérium?

lordCasanova

moj nick neber vazne, niesom taky :D
k teme, Mirka, taki akych si opisala je dost, aj ja to vidim, clovek ich stretne vsade tam kde sa nieco deje, kde mozu lovit, postavaju alebo sedia a cakaju ktoru by ulovili. Vacsinou su v skupinkach a aj ja mam medzi kamosmi takych ale nezmenim ich. Posedime, popijeme a co sa tyka ich sukromia je mi to jedno co ako. Co narobis, rodicia im od mala vtlkaju do hlavy ze prach a krasa je vsetko a len tak budu zit stastne tak v 25 taky chalan nazor tazko zmeni. Ale nas normalnych je este dost, neboj. Ti playboji si len hladaju seberovne pipiny, vsetko len na krase, prachoch, luxuse postavene. Ale stastni velmi niesu, skor stale bojuju s konkurenciou seberovnou. Vecni boj, kto vedie, kto je lepsi, krajsi, kto viac zbalil a pod.

MarekX

Miroslava... brr ako sa to zle číta. Treba ti to vytĺcť z hlavičky. Aj by som sa do teba pustil a napísal ti strašne škaredé veci, ale tvoj názor je len tvoj, je z tvojej hlavy a máš naň právo a vlastne si ani neželáš jeho komentovanie.
Ja len tolko: možno som divný a nie som univerzálna vzorka "normálneho" chlapa, ale ak by ma vo vzťahu niečo zväzovalo, tak asi práve to ak by partnerka bola výrazne bohatšia a z úplne inej spoločenskej vrstvy. Asi som staromódny, ale nosím v sebe inštinkt ochrancu - či už duševne alebo aj fyzicky ak treba. A o tento pocit by som pri nejakej nastajlovanej pipke čo sa vozí v BMW od tatinka (alebo hoci aj za vlastné, to je asi aj jedno) prišiel. Nešlo by to, pripadal by som si menejcenný, ako pošliapaný papierik od čokolády. Necítil by som sa ako chlap ak by som si nechal platiť exotické dovolenky, strávil pol dňa pred zrkadlom aby som mohol s pipkou alebo zazobanou paničkou stráviť poobedie v hyper-super obchodnom centre na nákupoch a večer jej lízať šušku v pozlátenej posteli. Možno nová generácia "chlapov" bude iná, ale ja za všetkých ktorí chlapmi ostali hovorím: nie, nemáš pravdu. Je nás stále dosť tých, ktorí nie sú zakríknutí ťuťkovia a sú schopní milovať práve takú ženu, aká si ty. A hoci aj v lese, spotenú a v zablatených topánkach.

Agnes998

Tak samozrejme ze spravni chlapi sa daju najst vselikde, nemusi to byt len turistika, ale vacsinou sa nedaju najst na diskotekach a zuroch. Hoci vynimka moze byt, ale tam zvyknu byt skor taki povrchni. Turistika je len priklad, moze si najst akekolvek ine hobby, korculovanie na hradzi, tenis, to je jedno co, nieco co ju bavi. Ak nie je na sport, tak su aj ine konicky a hobby kde sa daju stretnut aj normalni chalani. Len proste ak bude len vymetat diskoteky tak tam na kvalitnych samcov moc nenatrafi.