som tehotna?????

Príspevok v téme: som tehotna?????
kleo

Poradte mi prosim....4mesiace beriem antikoncepciu Evra,naplast.Je vobec antikoncepcia 100percentna?Je mi z nej dost nevolno a bolia ma prsia ale to sa pise vo vedlajsich učinkoch.Kupila som si tehotensky test a zda sa mi že tam je ešte jedna čiarka neviem z toho vyjst je to akoby tam bol len tien tej čiarky.Začala som ale byt strasne unavená taka som bola aj pri prvom tehotenstve.Problem je aj v tom že beriem antiepileptikum Rivotril 0,5mg.....asi sa obesim.Aj keby som dietatko velmi chcela......predtym som brala xanax ale psycholog mi vravel že je to v poriadku lebo neberem vysoke davky ale tie najnižsie a že su mamičky ktore ho brali počas tehotenstva riadne dokonca vacsie davky.som z toho zufala ale prezradim vam...po bábatku tužim

Lina007

liluška: ak si nevysadila antikoncepciu, nehnačkovala, nevracala, nebrala antibiotika, tak rozhodne tehotná nie si...

liluška

Prosim vas poradte mi !!!!
Beriem už rok antikoncepciu regulon a teraz mam skoro vsetky priznaky tehotenstva ale nevysadila som tabletky a stale ich uživam. Može antikoncepcia nejako poškodit plod?

janula27

kup si este jeden test, a neber antikoncepciu ak tuzis po dietatku a ten bylinny preparat ti v takych davkach neuskodi vela stastia

samko r.

Phlegma, z toho si nič nerob, Persen je len bylinný výťažok. Mňa konkrétne od neho bolí hlava, lebo obsahuje Kozlík lekársky. A mne osobne okrem bolesti nepomáha.

phlegma

a ake antidepresiva mozu znizit ucinok HAK? ja beriem belaru... a popri tom, nie pravidelne, persen forte..ono, neviem ci je to presne antidepresivum, ale na krabicke ma napisane ze sedativum..

panika

Ziadna antikoncepcia nie je uplne 100%, alé su take, ktore sa k tej stovke blizia..Ale je aj vela faktorov, ktore jej ucinky znizuju. neviem, ake faktory to mozu byt pri naplastiach, ale pri per oralnej antikoncepcii su to aj antibiotika a niektore antidepresiva