Je pedofil?

Príspevok v téme: Je pedofil?
nazor

Pekný deň prajem potrebovala by som vediet aj vas nazor na skutocnost.Som rozvedena s 19 mesacným dietatom kontakt otca s dietatom je pod dohladom matky,v tomto problem nie je .Problem nastal az ked ex manzel zacal davat ruky pod plienku ,nadmerne dieta stiska a nedovoli mu ani zahrat sa len dieta obijma apusinkuje,vzdy sa otaoci chrbtom aby som ma dieta nevidela a ked pridem sa z ineho uhla pozriet co robi je nervozny az agresivny voci mne.Naposledy zavolal aj na mna pz len zato ze som nevidela na dieta a sla som sa pozriet.No aj po odchode pz nadalej pokracoval v praktikach obchytkavania dietata.Dieta ani s nim uz nechcelo byt a zacalo utekat ku mne a rychlo ho schmatol a zase sa postavil ku mne chrbtom aby som ho nevidela co robi.Aj napiek radam od pz ze si mam robit foto vtedy je velmi agresivny.moja otazka znie je to rpirodzene spravanie otca k dietatu aj ked ten otec sa nikdy nezaujimal o potreby dietata?je v poriadku ze otec si pri prvej dcere robil jej nahe foto v kupelni a sa pred nou obnazoval?mam docinenia s pedofilom?ako postupovat?dakujem za reakcie

MultiLevel

Suhlasim s Katkou, nemozes niekoho len tak nahravat, takze sa skus poradit s pravnikom. Poradnu poskytuju niektori i zadarmo.
Ci je spravanie ex manzela zvlastne? Urcite...ale udivuje ma, ze si toto zbadala az teraz. V manzelstve taky nebol? Uz nech je ako chce, zajdi na socialku, za psychologickou....

Iba Katka

Pozor, na radu o kamere by sa mala najprv poradiť s právnikom, pretože na Slovensku videozáznam môžu na súde zdiskreditovať ako neplatný, kedže obvinený nesúhlasil s jeho vytvorením. Radšej nech sa najprv poradí, lebo druhú šancu nájsť taký dôkaz nedostane

Agnes998

Normalne to nie je, skus si zaobstarat nejaku malu kameru a skryt ju na to miesto, kde sa on zvykne hravat s dietatom, otoceny od teba. Potom ho nechaj tak, nechod sa pozerat. Na kamere uvidis, co bude robit. Ak by to bolo nieco, co nie je v poriadku, predaj to policii a socialke. Na zaklade toho mu mozu uplne zakazat kontakt s dietatom.

karolinka122

kazdopadne by som sa utekala na socialku poradit a vsetko co tu pises im povedala, oni ti poradia, ako postupovat, dieta mu bez tvojho dozoru nedavaj ani na chvilku, normalne to veru nie je, co pises... ak by sa nieco preukazalo, nebude moct mat pristup k dietatu, nedajboze aby to zaslo dalej...